Як змінився стадіон «Металург ім. О.І.Куценка» за останні два роки

Як змінився стадіон «Металург ім. О.І.Куценка» за останні два ...
Картинка к: Як змінився стадіон «Металург ім. О.І.Куценка» за останні два роки

Стадіон «Металург ім. О.І. Куценка» багато років знаходився у приватній власності та був у занедбаному стані. Тільки в 2018 році міській владі вдалося частково повернути його у власність громади Нікополя. Від тоді тут поступово почали наводити лад. Це стандартний спортивний зал, в якому зручно проводити тренування та змагання, є трибуни, де можуть знаходитися глядачі. Кожного дня в цьому спортивному залі займаються близько 300 юних нікопольців. Тут є секції дзюдо, скелелазіння, баскетболу та тенісу.

Отже, спортивний зал використовують дуже активно, практично цілий рік. Крім того, в цьому залі проходять чемпіонати не тільки міського рівня, а й обласного та всеукраїнського. І це ще далеко не все. Тому значення цього спортивного залу для розвитку спорту в нашому місті важко переоцінити.

Минулого року за кошти з місцевого бюджету на другому поверсі спортивного залу старі дерев’яні вінка частково замінили на нові металопластикові. Після чого ситуація змінилась на краще: взимку в приміщенні стало тепліше, а в теплу пору року його можна провітрювати. Що до футбольних полів, що знаходяться на стадіоні Металург, то до 2018 року вони потопали в бур’янах та купах сміття.

Зараз тут чисто та прибрано, за посіяною газонною травою постійно доглядають: підстригають та поливають. Робітники комунального підприємства Міськавтодор-1 відновили освітлення навколо першого тренувального поля. Наразі стару, порвану безвідповідальними мешканцями нашого міста сітку рабицю замінюють на нову по всьому периметру поля. Слід зазначити, що на першому полі тренується основна футбольна команда і проходять ігри першості області та першості України для юнаків.

Колишнє мотобольне поле стало тренувальним резервним. На нього мають певні плани. За словами директора КП «ФК «Нікополь» Олексія Неснова, на цьому полі потрібно укласти синтетичне покриття, зробити дві роздягальні, реконструювати туалет і накрити футбольну арену. Грати у футбол на такому полі можна буде цілий рік.

– Незважаючи на те, що зараз функціонують два поля і багатофункціональний спортивний майданчик, завантаженість така, що всім бажаючим місця не вистачає. Тому третє поле вкрай необхідно, – говорить Олексій Неснов.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Возле Никополя разрушенный мост восстанавливают сто рабочих

Читать наступну

В сети появились фото будущего аэропорта в Днепре

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство