Як зробити сайт більш швидким

Як зробити сайт більш швидким

Якщо ви колись вибирали хостинг для сайту, ви напевно зустрічали дві абревіатури: SSD і HDD. Кожна з цих абревіатур позначає особливий тип накопичувача. Колись у всіх комп'ютерах використовувалися HDD, але в наш час їм на зміну прийшли SSD - більш ефективні в сучасних умовах накопичувачі. Їх ефективність і більш висока продуктивність забезпечується за рахунок застосування нових технологій, які покликані економити енергоспоживання.

Основа HDD (з англ. Hard (magnetic) disk drive - жорсткий магнітний диск) виконана з твердого матеріалу, а структура таких дисків багатьом знайома - всередині них знаходяться невеликі магнітні диски і голівки, що зчитують. На відміну від HDD, SSD (з англ. Solid-state drive - твердотільний накопичувач) рухомих частин не містить. Його робота заснована на мікросхемах пам'яті і контролері, і в цьому його основна перевага - такий диск обробляє інформацію в 3-4 рази швидше, ніж звичайний.

Тому, якщо ви хочете прискорити свій сайт, вам потрібен хостинг саме на SSD дисках. При цьому не варто хвилюватися про питання економії - різниця у вартості SSD і HDD хостингів несуттєва.

У чому плюси SSD хостингу?

1. Швидкість. Знову ж, швидкість роботи - основна перевага SSD хостингу. Чим швидше накопичувач обробляє дані, тим швидше ваш сайт відповідає на запити користувачів. А в наш час це важливий критерій - від швидкості завантаження сторінок залежить поведінка клієнтів на вашому сайті, конверсія і навіть SEO-показники. Наприклад, одним із критеріїв ранжирування сайтів системою Google є швидкість завантаження. А недавні дослідження показали, що більшість користувачів негативно ставляться до сайтів, які завантажуються довше трьох секунд.

2. Безпека. Твердотільні накопичувачі засновані на сучасних мікросхемах, тому вони набагато рідше виходять з ладу. Таким чином, ризик втрати даних значно знижується.

3. Низьке споживання енергії. Ця перевага скоріше стосується самих провайдерів. SSD диски вимагають близько 20% потужності, необхідної для коректної роботи жорстких дисків. Не варто й говорити про те, що це дуже вигідно.

Вибираючи хостинг, відразу поцікавтеся у провайдера, на яких саме дисках він розміщує дані клієнтів. Якщо ви хочете створити сучасний і швидкий сайт, краще зробити вибір на користь SSD хостингу. До слова, для цього не обов'язково орендувати окремий сервер - провайдери часто пропонують shared-хостинги і VDS на твердотільних накопичувачах.

Читати попередню

Критерии подбора и какие бывают mp3 плееры

Читать наступну

Ноутбуки Refurbished: почему на 10-25% выгоднее

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство