Які матраци краще для дітей?

Які матраци краще для дітей?
Картинка к: Які матраци краще для дітей?

Дуже добре, що ви, як дбайливі батьки, ставите питання: який матрац краще вибрати для дитини. Для дітей здоровий сон особливо важливий, саме уві сні вони ростуть, у них формується скелет, осанка і м'язовий корсет. Необхідно створити для цього максимально сприятливі умови.

Ми підкажемо, як правильно вибрати з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/detskie-matrasi/ дитячий ортопедичний матрац для вашого малюка, школяра або вже підлітка.

Для кожного віку - свої нюанси і особливості.

Який матрац краще для новонародженого

Лікарі педіатри і ортопеди єдині в думці: грудним малюкам обов'язково треба спати на жорсткому. Хребет немовляти ще дуже слабкий, крихкий і абсолютно прямий, він не має S- образного вигину, як у дорослих.

Для правильного розвитку скелета і формування красивої осанки, поверхня для сну неодмінно має бути твердою і рівною. Без ефекту "м'якої перини" і навіть зовсім без пружин. І пам'ятаєте - малюкові подушка не потрібна.

Також важливо, щоб матеріали чохла і "начинки" матраца були на 100кологически чистими, гіпоалергенними. Хороші чохли зшиті з натуральної бавовни, а кращі наповнювачі зроблені з кокосового волокна і природного латексу.

Ідеальний матрац для дитини:

  • жорсткий, з натурального кокосового волокна;
  • безпружинний - коливання пружин шкодять хребту малюка;
  • невисокий, щоб помістився в ліжечко з розмірами 60х120 см або 70х140 см;
  • зі знімним чохлом, який можна стирати.

Який матрац краще для дитини від 3 до 10 років

Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку теж бажано вибрати жорсткий ортопедичний матрац. Але якщо ваша дитина віддає перевагу ліжку пом'якше, можна купити модель середньої, класичної жорсткості. Наприклад, з твердої кокосовою койры з додаванням м'якого пружного латексу. Якщо сумніваєтеся, яку все-таки жорсткість віддати перевазі - звернете увагу на універсальні двосторонні моделі, з різним рівнем жорсткості сторін.

Пружини. Дітям старше за 3 роки підходять як пружинні, так і безпружинні моделі. Головне, щоб пружини були незалежними - коли кожна з них знаходиться в окремому чохлі і діє самостійно. Саме за рахунок цього і досягається ортопедичний ефект: матрац точково підтримує усе тіло, повторюючи його анатомічні вигини.

Який матрац краще для дітей і підлітків від 11 років

Які матраци краще всього підходять для дітей старше? В цьому випадку можна вибирати жорсткіші моделі: з наповнювачем з кокоса або кокоса у поєднанні з латексом. Саме такі моделі правильно підтримують тіло і дарують повноцінний і здоровий сон.

Обов'язково вибирайте моделі з незалежними пружинами. Осанка підлітка ще не до кінця сформована, тому важливо, щоб матрац був ортопедичним. Особливо якщо враховувати той факт, що старші школярі багато часу проводять сидячи за уроками. Ніччю спіна повинна повністю розслаблятися і як слід відпочивати.

На що звернути увагу при виборі матраца для дитини?

  • матрац повинен точно підходити до розмірів ліжка, він не повинен рухатися і гнутися;
  • чохол має бути зшитий з якісної бавовни або жаккарда;
  • матрац має бути не дуже високим, якщо йдеться про ліжечко новонародженого. Занадто високі моделі можуть сильно зменшити висоту бортів ліжка і дитина може вивалитися;
  • наповнювачі мають бути натуральними (вони коштуватимуть трохи дорожче, ніж штучні аналоги).

Вдалого вам вибору, а вашій дитині - здоров'я, солодких снів і красивої осанки!

Читати попередню

Аппликатор Ляпко для шеи, спины, лица, поясницы с доставкой по Киеву и Украине

Читать наступну

Как правильно хранить линзы?

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство