Якісні дерев'яні вікна Marles у Києві та їх вартість

Якісні дерев'яні вікна Marles у Києві та їх вартість
Картинка к:  Якісні дерев'яні вікна Marles у Києві та їх вартість

Дерево завжди у тренді

Панорамні дерев'яні вікна Марлес у Києві від виробника

Одною з головних особливостей сучасних технологій і нововведень є те, що ми знову повертаємося до використання натуральних матеріалів, тільки більш ефективним способом. Свого часу, метало-пластикові вікна змогли швидко отримати переваги над менш зручними традиційними дерев'яними вікнами, які потребували утепленні на зиму і легко продувалися вітром. Але з точки зору енергоефективності, дерево є більш ефективним матеріалом з кращими, ніж у пластику, показниками теплозбереження. У Європі змогли скомбінувати і отримати сучасні дерев'яні вікна, які не поступаються у зручності метало-пластиковим аналогам, і навіть перевершують їх у естетичному вигляді та енергозбереженні.

Дерев'яні теплі вікна Marles від виробника зі Словенії

Словенський завод Marles займається виробництвом вікон з початку минулого століття і за тривалий період зміг домогтися дійсно досконалої технології. У вікнах Marles PSP натуральна, спеціально підготовлена ​​клеєна деревина використовується для створення віконного профілю. Дерево не тільки створює прекрасний зовнішній вигляд, але ще і відмінно зберігає тепло. Сучасний склопакет, який вбудовується у дерев'яний профіль, наповнений зсередини інертним газом аргоном. Завдяки поєднанню натуральних і природних елементів і сучасного склопакета, дерев'яне вікно Marles PSP у плані енергоефективності та теплозбереження рівноцінно цегляній стіні з шириною практично в метр. Існує 4 категорії вікон Marles PSP, які розрізняються за дизайном і деяким показниками у своїх характеристиках:

  • Natur;
  • Elegant;
  • Solution;
  • Supreme;

Переваги і додаткові опції вікон Marles

Крім виняткових показників у теплозбереженні і енергоефективності, вікна Marles PSP є дійсно сучасним продуктом на будівельному ринку, який може запропонувати кожному клієнту багато додаткових опцій і зручностей. Перш за все, варто відзначити, що Marles PSP - це не просто вікна, це цілі віконні системи і рішення у склінні. Крім традиційних вікон, компанія Marles може також запропонувати безрамне скління, панорамні вікна, а також індивідуальні рішення і варіанти для будь-якого простору.

Але не варто забувати і про додаткові опції, які є у вікон Marles PSP:

  • Зовнішні жалюзі є хорошим захистом від сонячних променів, що допомагає зберегти комфортний клімат у будинку. Також вони є додатковим захистом від грабіжників;
  • Дерев'яні віконниці - відмінне естетичне рішення, яке надасть будинку неперевершений зовнішній вигляд;
  • Вбудовані ролети також дім захищають від зловмисників і створюють затишну атмосферу;

Антимоскітні сітки встановлюються у вікна Marles PSP і на двері, які ведуть на терасу або балкон. Сітка стане надійним захисником від комах і алергенів у повітрі.

Як купити сучасні дерев'яні вікна Marles в Україні?

На території нашої країни офіційним і єдиним партнером заводу Marles вже багато років є торговий дім «Jelovica». Фахівці компанії зроблять все від початку до кінця, щоб кожен клієнт зміг повною мірою насолодитися своїми новими і сучасними дерев'яними вікнами від компанії Marles. Дизайнерський відділ компанії зможе створити для вас індивідуальне рішення по склінню, яке ідеально вам підійде. Детальніше про ціни на вікна в Україні та їх характеристики ви зможете дізнатися на офіційному сайті jelovica.ua.

Читати попередню

Ортопедические стельки на заказ в Киеве от магазина Ортофут

Читать наступну

Спермограмма в Киеве при диагностике бесплодия у мужчин в IGR LAB

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство