Юний українець встановив рекорд

Юний українець встановив рекорд

Юний українець Антоніо Джонсон Бразільєро встановив рекорд. Сольний виступ цього 13-річного українського хлопчика звучав у найпрестижнішій залі Карнегі-Хол в Америці. Він є наймолодшим піаністом, який удостоєний такої честі.

Антоніо Бразильєро Джонсон народився в Києві. Його батько – Джонсон Рубен (кореспондент-міжнародник), а мати – Ірина Самсоненко (в минулому економіст, нині громадський діяч).

У вільний час від школи і музики Антоніо захоплюється моделюванням і конструюванням. Вдома у нього багато трансформерів, роботів, моделей літаків і неймовірних космічних кораблів, які він створює власноруч. Цікавитися музикою Антоніо почав в 5 років. Саме тоді він пішов в одну з київських музичних шкіл на відділення фортепіано.

За спиною Антоніо три сольних концерти. Перший проходив у київському Будинку актора і називався «Діти – проти війни». Другий концерт пройшов в Криворізькому обласному музичному училищі. Третій – в Польщі. Хлопчикові була надана висока честь провести концерт на гала-вечорі варшавського Форумі з безпеки НАТО.

Неодноразово Антоніо Джонсон виступав на престижній сцені Національної філармонії України, а також в великому залі Національної музичної академії України ім. Чайковського.

Джерело http://vesti.dp.ua

Читать предыдущую

Украинка победила на международном конкурсе супермоделей

Читать следущую

Девушка создает потрясающие картины, «оживляя» продукты питания. ФОТО

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие