З 1 січня 2018 року зменшуються соціальні нормативи для користування електроенергією для отримувачів субсидії та пільг

З 1 січня 2018 року зменшуються соціальні нормативи для користування ...

Для призначення житлової субсидії та пільг постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» затверджено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами.

З 1 січня 2018 року соціальні нормативи користування послугою електропостачання в житлових приміщеннях (будинках) будуть зменшені, а саме:

- у житлових приміщеннях (будинках), крім тих, що зазначені нижче — зменшуються з 90 кВт·г до 70 кВт·г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більше, як 190 кВт·г на місяць, замість 210 кВт·г;

- обладнаних стаціонарними електроплитами — з 150 кВт·г до 130 кВт·г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більше, як 250 кВт·г на місяць, замість 270 кВт·г;

- не обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності газових водонагрівальних приладів — з 120 кВт·г до 100 кВт·г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більше, як 220 кВт·г на місяць, замість 240 кВт·г.

Соціальний норматив у разі використання електричної енергії для індивідуального опалення залишається без змін (51 кВт г на 1 кв. м. опалюваної площі на місяць в опалювальний період з врахуванням коригуючого коефіцієнту для 1-2 поверхових будівель - 0,982, для будівель на 3 і більше поверхів - 0,716).

Звертаємо увагу отримувачів субсидії, що у зв’язку із зменшенням соціальних норм з 01.01.2018 року управлінням праці та соціального захисту населення буде проведено автоматичний перерахунок раніше призначених субсидій.

Перерахунок буде проведено без звернень громадян. Тому всіх громадян, які отримують субсидію, просимо не турбуватись, перерахунок субсидії буде проведено в найкоротші строки.

Так як, під час перерахунку субсидії зберегти визначений для сімей обов’язковий платіж неможливо, тому до кінця січня 2018 року всім отримувачам субсидії будуть надані нові повідомлення з зазначенням нових норм, нового розміру субсидії та розміру обов’язкового платежу.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

У Палаці урочистих подій пройшов конкурс серед дівчаток «Різдвяний янгол». ФОТО

Читать наступну

Святкування Новорічних свят в територіальному центрі

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство