З Новим Роком вітає читацький клуб «Джерельце»

З Новим Роком вітає читацький клуб «Джерельце»

Зима не балує нікопольців пухнастим сніжком , щоб можна було пограти в сніжки. Фахівці бібліотеки-філії №7 разом з членами читацького клубу «Джерельце» поринули в підготовку до Новорічного свята:

спочатку святково прикрасили бібліотеку, яскраво, по – новорічному, оформили полички дитячого та дорослого абонементів. Потім довго розробляли новорічний сценарій, виготовляли костюми, декорації, відбирали музичний супровід героям спектаклю « Дід Мороз зустрічається з казковими героями».
А потім розпочались репетиції - процес створення спектаклю, моменти спроб і помилок, моменти експериментів і пошуку.

Ще на грудневих зустрічах у клубі «Джерельце» діти мали можливість познайомитись з традиціями святкування Нового року в різних країнах світу. Отож вирішили з ними познайомити і своїх друзів. І ось настав день прем’єри. Учасники клубу «Джерельце» зібрались в культурному центрі «Оберіг» , всі в карнавальних та сценічних костюмах.

На сцені- ялинка, яку подарував дітям депутат мікрорайону - Осика Дмитро Сергійович. Зустрічають Новий рік всі діти планети по-різному. А у нас в країні вірять в новорічні дива, які відбуваються в новорічну ніч, вірять в казку.

Про що сперечалися на сцені Маша і Вітя? «Не буває в наші дні чудес на світі для тих, хто не вірить в них сам». І ось Казкарка запросила глядачів у чарівний світ новорічної казки,під звуки фанфар відкрилася завіса.

На сцені з'явилися перші герої: Шапокляк, яка не вірить в Діда Мороза, і ​​Піхтошка зі своєю гармошкою (ці ролі талановито зіграли учні 9 класу Гуртовенко Яна і Кураков Богдан), Дуже синхронно виконували рухи під музику Сніговички-ведучі, вони навчали глядачів, як потрібно грати в сніжки. Баба Яга і Лісовик намагались зіпсувати свято, але добрі сили знову перемогли.

 Ніхто з дітей не знав про те, хто буде виконувати роль Нового 2018 року. І тільки під час вистави познайомилися з новачком нашого клубу – Мишком Дорудою, який чудово впорався зі своїм першим дорученням.

Глядачі у захваті, вони ще довго будуть згадувати виставу, яку підготували для них юні актори читацького клубу "Джерельце" міста Нікополя.

Джерело http://biblio-7.blogspot.com

Читати попередню

В місті Запоріжжі пройшов Новорічний турнір по дзюдо

Читать наступну

На центральній площі міста функціонують новорічні розважальні атракціони та проходить святкова торгівля

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство