З початку року органами ДФС у Дніпропетровській області надано майже 199 тисяч адміністративних послуг

З початку року органами ДФС у Дніпропетровській області надано ...

Днями в інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбулась прес-конференція на тему: «Організація роботи Центрів обслуговування платників податків Дніпропетровської області» за участі начальника відділу управління обслуговування платників ГУ ДФС у Дніпропетровській області Євгена Суднікова.

Він зазначив, що в органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області на кінець квітня 2017 року створено та працюють 36 Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП).

В ЦОПах платники податків мають можливість отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.
Діяльність ЦОПів у Дніпропетровській області забезпечує 216 працівників, які обслуговують понад 256 тис. платників податків Дніпропетровської області, з них: 106 тис. юридичних осіб та 150 тис. фізичних осіб.

Також, у ЦОПах обслуговуються близько 3 млн. фізичних осіб - громадян України, які зареєстровані на території Дніпропетровської області. Послуги також надаються і громадянам іноземних держав.

Надається 31 вид адміністративних послуг, 18 з яких безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОПів у Дніпропетровській області за січень- серпень 2017 року у сфері надання адміністративних та інших послуг прийнято майже 2,4 млн. звернень. Платникам податків було надано 198851 адміністративну послугу.

«Для зручності відвідувачів, кожний з ЦОПів обладнано безкоштовним доступом до мережі Інтеренет, працює комп’ютер з якого можна надати електронну звітність або опрацювати необхідні документи»,- відмітив Євген Судніков.

Читати попередню

Відбулися громадські слухання з обговорення проекту Статуту територіальної громади міста Нікополя у новій редакції

Читать наступну

Спортивний Нікополь. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство