З професійним святом вітали місцевих журналістів. ФОТО

З професійним святом вітали місцевих журналістів. ФОТО

6-го червня в Україні відзначають День журналіста. З цієї нагоди духовенство Нікопольського благочиння Української Православної Церкви Київського Патріархату звершило подячний молебень за здоров’я працівників засобів масової інформації міста та району та всіх, хто причетні до почесної та відповідальної професії журналіста в храмі Покрови Божої Матері. Також тут відбулась прес-конференція з нагоди виходу у світ першого номеру газети «Логос. Слово», видавцем якої є Нікопольське благочиння УПЦ Київського Патріархату.

Головне святкування для представників місцевих засобів масової інформації відбулося в Палаці урочистих подій.

Привітав журналістів у день професійного свята міський голова Андрій Фісак. Він подякував представникам ЗМІ за їх нелегку працю, об’єктивне висвітлення інформації та побажав завжди гарних новин.

Разом з тим, очільник міста нагородив Почесними грамотами міського голови Катерину Андрус (головний редактор інтернет-видання «Говорящий Никополь»), Валерія Кисельова (завідувач телестудії відділу засобів масової інформації ПАТ «Нікопольський завод феросплавів») та Валерія Терещенко (директор ТОВ ВКФ ТРК «ТТ», ефірний позивний Радіо «Ностальжі 102.4 FM»).

Подяку міського голови було оголошено Ганні Анісімовій - головному спеціалісту відділу прес-служби Нікопольської міської ради; Василю Архипову - головному редактору газети «Громадська сила Нікополь»; Оксані Зеленяк – кореспонденту інтернет-видання « Газета ГОРОД Никополь»; Ользі Нетребі - кореспонденту газети «Проспект Трубників»; Олександру Пальцю - журналісту газети «Візит-Венал»; Андрію Полтораку -кореспонденту газети «Електрометалург» та Ганні Черкащенко - ведучому кореспонденту ПрАТ «Нікопольський медіа-центр».

Також з привітаннями виступив голова Нікопольської регіональної організації Національної спілку журналістів України Володимир Глядченко, який побажав колегам наснаги та творчого розвитку.

Крім того, НСЖУ разом із партнерами-спонсорами нагородили переможців та призерів традиційного творчого конкурсу для журналістів, котрий проводився за 12-ма номінаціями. Вітаємо переможців та висловлюємо слова вдячності організаторам і спонсорам конкурсів!

Серед інших подарунків святковий настрій у День журналіста створювали і виступи талановитих артистів нашого міста.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Нікопольська команда – володар Кубку області з футболу

Читать наступну

Нікопольці вшанували пам

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство