За організацію незаконного пункту прийому металобрухту винесено вирок

За організацію незаконного пункту прийому металобрухту винесено ...
Картинка к: За організацію незаконного пункту прийому металобрухту винесено вирок

Нікопольської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 213 КК України (порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом).

Встановлено, що в червні 2017 року місцева жителька м. Покров, будучи фізичною особою, яка не являється суб’єктом господарської діяльності та не маючи права на здійснення операцій з металобрухтом, винайняла підвальне приміщення в одному з будинків міста, обладнала його стаціонарними електронними вагами, підготувала в ньому місце для зберігання металобрухту та організувала незаконний пункт прийому металобрухту.

Прокурором Орджонікідзевського відділу Нікопольської місцевої прокуратури забезпечено підтримання державного обвинувачення в судовому засіданні та доведено вину обвинуваченої в повному обсязі.

Суд, врахувавши позицію прокурора та всі обставини по справі, особу обвинуваченої, яка повністю визнала себе винною, щиро розкаялась у вчиненому та активно сприяла розкриттю злочину призначив жінці покарання у вигляді штрафу у розмірі одна тисяча п’ятсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 25 500 гривень.

 

Прокурор Нікопольської
місцевої прокуратури
В. Жур

 

Джерело http://city-nikopol.com.ua

Читати попередню

Досвід Покрова стає цікавим

Читать наступну

Давайте отрежем Сусанину ногу

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство