За розбійний напад зловмисники проведуть за гратами 5 років

За розбійний напад зловмисники проведуть за гратами 5 років

Нікопольською місцевої прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно двох чоловіків за вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя та здоров'я особи, яка зазнала нападу (розбій), вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникнення у житло).

Так, встановлено, що в травні 2017 року у нічний час доби двоє чоловіків, діючу спільно, зазделегіть розподіливши ролі та підготувавши зі шматків тканини маски для закриття обличчя, вирізавши в них отвори для очей, пошкодили віконну раму та проникли в середину одного з будинків у м. Нікополь. Дотримуючись розробленого плану, зайшли до кімнати, в якій спав потерпілий, та з метою заволодіння чужим майном, скоїли на останнього розбійний напад, почергово нанісши удари в область голови та грудної клітини, вимагали грошові кошти. Потерпілий після застосування до нього насильства, не чинив опору та передав нападникам всі наявні у нього кошти та два мобільних телефони. Після вчинення розбійного нападу чоловіки з місця вчинення злочину зникли.

У ході судового розгляду кримінального провадження на підтвердження вини чоловіків сторона обвинувачення надала суду переконливі і беззаперечні докази.

Державне обвинувачення підтримувалося прокурором Нікопольської місцевої прокуратури.

Суд, враховуючи те, що потерпілий після відшкодування йому матеріальних збитків не має жодних претензій морального та матеріального характеру, що знижує ступінь тяжкості вчиненого злочину, призначив покарання нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції ч. 3 ст. 187 КК України, та призначив винуватцям покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років без застосування конфіскації майна.
 
Прокурор Нікопольської місцевої прокуратури В. Жур

Джерело http://ntm.net.ua

Читати попередню

Кто-то свыше помогает создавать композиции и дарить радость. ФОТО

Читать наступну

Талант быть необходимым людям

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство