За вчинення злочину отримав позбавлення волі

За вчинення злочину отримав позбавлення волі
Картинка к: За вчинення злочину отримав позбавлення волі

Марганецьким відділом Нікопольської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 28-річного молодика за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України (грабіж, поєднаний з проникненням у інше приміщення).

Під час судового розгляду встановлено, що в травні 2017 року зловмисник знаходився в магазині «Центральний» в м. Марганець, де побачив закритий відділ з продажу непродовольчих товарів, який розташований у вказаному магазині. Попередньо відігнувши металеву решітку, проник до закритого торгівельного відділу, звідки викрав товар приватного підприємця, чим спричини матеріального збитку на суму більше 2 тис. грн.

Далі, пройшовши до наступного відділу аналогічними діями спричинив матеріальної шкоди іншій потерпілій на суму більше 800 грн. Викрадене майно склав в пакети, тримаючи їх при собі, під час спроби залишити місце вчинення злочину, був помічений продавцем. Не реагуючи на викриття, молодик зник з місця вчинення злочину.

 

Суд, врахувавши позицію державного обвинувача, призначив молодому чоловікові покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Прокурор Нікопольської
місцевої прокуратури В. Жур

Джерело http://city-nikopol.com.ua

Читати попередню

За неполный год жителям Покрова выплатили благотворительной помощи на сумму более 600 тысяч гривен

Читать наступну

Руководству МВД Украины: Давайте не будем останавливаться, и полностью развалим Полицию, как бы в виде эксперимента. ВИДЕО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство