Засідання координаційної ради з питань екології

Засідання координаційної ради з питань екології
Картинка к: Засідання координаційної ради з питань екології

13 квітня відбулося чергове засідання координаційної ради з питань екології та використання природних ресурсів в місті Нікополі під головуванням заступника міського голови Світлани Загрудної.

Члени координаційної ради заслухали інформацію управління комунального майна Нікопольської міської ради про розробку проекту міської цільової програми охорони довкілля на новий термін реалізації «Екологія 2018-2022», яка направлена на стабілізацію та поліпшення стану навколишнього природного середовища на території міста Нікополя.

Розроблення та затвердження проекту Програми здійснюється з урахуванням принципів національної екологічної політики, чинного природоохоронного законодавства та відповідно до «Порядку розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм», затвердженого розпорядженням Нікопольського міського голови від 15.03.2017 № 61-р.

З метою отримання пропозицій, направлених на зменшення техногенного навантаження на навколишнє природне середовище, до розробки проекту Програми залучені підприємства, які здійснюють виробничу діяльність на території міста, також будуть розглянуті пропозиції від громадських організацій та мешканців міста.

За результатами обговорення вирішено долучити до робочої групи з розроблення проекту Програми представників громадських організацій, підприємств міста та депутатів міської ради.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читать предыдущую

Розпочинається весняна диспансеризація тварин в приватному секторі міста

Читать следущую

Перелік аптечних закладів, в яких можно отримати лікарські засоби по урядовій програмі «Доступні ліки»

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие