Завдяки роботі претензійного відділу НМР до бюджету надійшло більше 3 мільйонів гривень

Завдяки роботі претензійного відділу НМР до бюджету надійшло ...

У 2016 році, з метою здійснення контролю за дотриманням земельного законодавства та орендної плати за землю, рішенням Нікопольської міської ради було створено відділ претензійної діяльності управління правової політики.

Серед основних завдань та напрямків роботи відділу можна виокремити роботу з власниками та користувачами земельних ділянок щодо погашення заборгованості з плати за землю; претензійно-позовну роботу щодо укладення договорів оренди землі та стягнення заборгованості з орендної плати за землю; участь у судових справах щодо користування землями комунальної власності, де стороною по справі виступає Нікопольська міська рада; роботу щодо відшкодування збитків; роботу по виявленню нерухомості, за яку не сплачується відповідний податок та інші.

Працівниками відділу супроводжуються різні категорії справ, пов᾿язаних з відносинами в сфері земельного законодавства. Зокрема, в результаті розгляду однієї з них щодо розірвання договору оренди землі до міського бюджету надійшло близько 1,5 млн. грн.

Загалом, в результаті щоденної праці спеціалістів відділу претензійної діяльності з боржниками, направлення претензій щодо сплати заборгованості та подання до суду позовів про стягнення заборгованості з орендної плати за землю забезпечено надходження до міського бюджету більш ніж 3 млн. 200 тис. грн..

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Інформація щодо розгляду електронної петиції

Читать наступну

Нікопольські депутати не підтримали петицію про Громадську раду

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство