Завершено ремонт амбулаторії №8

Завершено ремонт амбулаторії №8
Картинка к: Завершено ремонт амбулаторії №8

У цьому році місцева влада приділяє особливу увагу розвитку медичної галузі Нікополя. За словами міського голови Андрія Фісака, одним з важливих елементів цього процесу є саме проведення капітальних та поточних ремонтів у амбулаторіях міста.

23 червня після капітального ремонту відкрила двері для перших відвідувачів амбулаторія загальної практики сімейної медицини №8, що знаходиться за адресою: вул. Запорізька 41. Серед інших ремонтних робіт тут також встановили систему індивідуального опалення та замінили покрівлю.

Заступник головного лікаря Нікопольського центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Капатура впевнена, що відновлений медичний заклад зможе у повній мірі забезпечити своїх пацієнтів наданням якісних медичних послуг.

Таким чином, у цьому році вже відремонтовані три амбулаторії за адресами: вул. Княжа,105, вул. Героїв Чорнобиля, 50 та вул, Запорізька, 41. Планується завершення ремонту будівлі на проспекті Трубників 56/2 та будівництво амбулаторії по вулиці Чалого.

Розвиватиметься медицина Нікополя і в напрямку інновацій. Начальник відділу охорони здоров’я міської ради Анатолій Сукач розповів, що найближчим часом у мережі медичних закладів нашого міста буде впроваджено програму «електронна карта нікопольця».

Вона дозволить дистанційно записатися на прийом до лікаря. Також буде розроблено проект «є-ліки», завдяки якому нікопольці зможуть дізнаватися про наявність ліків, закуплених за бюджетні кошти. Впровадження новітніх технологій стало можливим завдяки злагодженій співпраці місцевої влади з проектом ЄС-ПРООН та за підтримки благодійного фонду «Дітям Нікополя».

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Як у Нікополі День молоді відзначали. ФОТО

Читать наступну

Під гаслом «Золота надія — 2017» об’єдналась інтелектуальна, творча та спортивна молодь. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство