Завершилася 25-та позачергова сесія міської ради

Завершилася 25-та позачергова сесія міської ради
Картинка к: Завершилася 25-та позачергова сесія міської ради

28 липня нікопольські депутати зібралися на позачергову сесію. Серед питань порядку денного розглядали внесення змін та доповнень до заходів програми соціального захисту населення м. Нікополь «Турбота», міської цільової програми сприяння організації призову громадян на строкову військову службу, програми «Розвиток фізичної культури та спорту», комплексної програми «Стратегія збереження та розвитку культури у Нікополі. Становлення Нікополя як Всеукраїнського центру скіфської та козацької історії» та програми «Створення апаратно-програмного комплексу «Відео-інформаційна система «Нікополь – прозоре місто» на 2016-2019 роки».

Рішенням міської ради були затверджені у новій редакції Статути комунальних підприємств «Міські автомобільні дороги – 1» та «Муніципальна варта». Крім того, були прийняті рішення стосовно низки земельних питань та списання багатоквартирних будинків з балансу.

Начальник фінансового управління міськради, заступник міського голови Андрія Фісака – Олена Давидко прозвітувала стосовно виконання бюджету міста за перше півріччя 2017 року, а начальник управління економічної політики Світлана Сідько доповіла про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Нікополя у вищезазначений період. Більшістю голосів звіти були затверджені. Також рішення міської ради постановило виконавчим органам продовжувати роботу щодо виконання пріоритетних завдань соціально-економічного та культурного розвитку міста.

Підняли нікопольські народні обранці й природоохоронні питання. Були внесені доповнення до переліку заходів міської програми охорони довкілля «Екологія», які стосуються роботи автоматизованої системи екологічного моніторингу стану атмосферного повітря на території нашого міста.

Проголосували під час сесії і за зміни в бюджеті міста, серед яких розподіл коштів за результатами голосування в рамках конкурсу бюджету участі. Таким чином, фінансування проектних пропозиції, які брали участь в конкурсі та отримали найбільшу кількість голосів нікопольців, вже розподілене між головними розпорядниками коштів.

Відділ охорони здоров'я отримав 15 тис. грн. на благоустрій території поліклінічного відділення міської лікарні №4 на пр. Трубників 56/2.
Управління з гуманітарних питань отримало 75 тис. грн. на створення арт-об'єкту «Відкрита сцена» на території школи мистецтв на пр. Трубників, 35а; арт-об'єкт  «Молодіжний простір» на ганку Палацу урочистих подій; встановлення спортмайданчиків на вул. Княжа 101 та у сквері біля ОДПІ і на впровадження культурно-просвітницького проекту «Львів - Нікополь - творча співдружність».

Відділу освіти і науки перерахували 15 тис. грн. на впровадження проекту гімназії №15  «Я хочу жити в кращому місті».

Виконавчий комітет міської ради отримав кошти в сумі 15 тис. грн. на встановлення камери відеоспостереження в районі дитячого майданчика по вул. Перемоги 39.

Проекти, що стосуються житлово-комунального господарства будуть профінансовані на 175 тис. грн..

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

За заслуги перед містом нагородили Анатолія Гонтаренка

Читать наступну

У вересні приватний сектор забуде про темряву

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство