Захід«Я – учасник дорожнього руху»

Захід«Я – учасник дорожнього руху»
Картинка к: Захід«Я – учасник дорожнього руху»

Мета цього заходу: розвивати у дітей якості необхідні для безпечної поведінки на вулиці; викликати пізнавальний інтерес дітей до цікавої літератури для вивчення правил поведінки в дорожньо-транспортній обстановці; виховувати почуття відповідальності у дітей за особисту безпеку.

Підготували цікаве обладнання : книги по правилам дорожнього руху, модель світлофора; картинки із зображенням дорожніх ситуацій, знаків, регулювальника, жезла; схеми перехресть з пішохідними переходами; тематичні презентації, аудіозапис пісні «Ми їдемо, їдемо, їдемо» (музика В. Шаїнського).

Спочатку була цікава розповідь бібліотекаря, в якій пов’язали тему ПДР (правил дорожнього руху) з казками, дитячими оповіданнями та віршами : «У нашій країні безліч доріг. У будь-який час року і в будь-яку погоду по ним мчать автомобілі, автобуси, несуться мотоцикли, котять велосипеди, йдуть пішоходи. Ще з давніх-давен люди мріяли про швидкості. Згадайте, як герої казок в одну мить переносилися за тридев'ять земель в тридесяте царство на килимах-літаках, в чоботах-скороходах, на чарівних кораблях. Йшов час, і казка стала бувальщиною. Зростає потік машин, на вулицях стає небезпечно. Особливо там, де не відремонтовані дороги. Найчастіше винуватцями дорожньо-транспортних пригод бувають діти, які грають поблизу доріг, переходять вулицю в недозволених місцях, неправильно входять в транспортні засоби і виходять з них.»


Потім відбувся перегляд презентацій та обговорення дорожніх ситуацій, потім інсценізація цих ситуацій. Після чого діти відгадували загадки, відповідали на запитання вікторини, а на завершення так гарно співали тематичне караоке! Всім сподобалось. Вивчивши проблему ознайомлення дітьми правил дорожнього руху, ми розробили презентацію по ПДР для друзів бібліотеки.

Джерело http://biblio-7.blogspot.com

Читати попередню

Очередной развод в Никополе

Читать наступну

У Нікополі побудують сонячну електростанцію

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство