Жителі міста наводять лад у Нікополі

Жителі міста наводять лад у Нікополі
Картинка к: Жителі міста наводять лад у Нікополі

28 квітня за ініціативи міського голови Андрія Фісака відбулася загальноміська толока, в якій взяли участь понад півтисячі нікопольців. Серед них представники виконавчого комітету Нікопольської міської ради, комунальних підприємств, обслуговуючих компаній, закладів освіти, установ охорони здоров’я та активні нікопольці.

Працівники КП «Міськавтодор-1» цього дня прибирали головні дороги міста, вивозили сміття та розпочали плановий покіс трави. Комунальні підприємства «Нікопольтеплоенерго» та «МЖТІ» наводили лад довкола пам’ятника «Чорний тюльпан» та у сквері «Незалежності». На в’їзді до міста з боку Дніпра прибирав «Нікопольводоканал». На алеї по вулиці Каштановій прибирали сміття та білили бордюри представники КП «Ритуальна служба». Силами цього підприємства продовжується прибирання на міському кладовищі. Роботи по вивезенню сміття та прибирання території цвинтаря було розпочато ще з першого тижня квітня. За словами директора КП «Ритуальна служба» Олега Шило, масштабне вивезення сміття розпочалося 18 квітня. Продовж п’яти днів у прибиранні на кладовищі було задіяно більше десяти одиниць техніки. А протягом місяця з території цвинтаря працівниками КП «Ритуальна служба» було вивезено 1726 кубометрів сміття.

До загальноміської толоки долучилися і обслуговуючі компанії: «Ніко-Арс» та «ДомКом». Вони прибирали на своїх закріплених територіях.
У рамках акції «За чисте довкілля» працівники виконавчого комітету міської ради збирали сміття та гілки в парку «Перемоги». Відділ освіти та науки НМР прибрав частину парку «Металургів».

За словами начальника відділу комунального господарства управління ЖКГ міської ради Сергія Латашенка, у загальноміській толоці було задіяно близько 500 учасників, 12 одиниць техніки та вивезено майже 30 кубометрів сміття та гілок.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Допомога ветеранам

Читать следущую

Про субсидію з травня 2017 року

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие