Журналістська нагорода дійшла до міста Покров

Журналістська нагорода дійшла до міста Покров
Картинка к: Журналістська нагорода дійшла до міста Покров

Голова Правління Нікопольської регіональної організації НСЖУ Володимир Глядченко побував у міській раді Покрова, щоб на зборах в присутності міського голови та інших посадовців вручити нагороди переможця обласного творчого конкурсу НСЖУ начальнику прес-служби Покровської міської ради Оксані Сизовій.

Оксана Анатоліївна стала переможцем у творчому конкурсі імені Рема Суворова «Краща журналістська робота на військово-патріотичну тематику», який проводився обласною організацією НСЖУ до Дня журналіста. Також вона перемогла і в регіональній організації НСЖУ, виборовши нагороду в номінації «Люби і знай свій рідний край» (премія імені Павла Богуша).

З поважних причин Оксана Сизова не змогла відвідати урочистості, які проходили в Дніпрі та Нікополі на початку червня, тому почесну місію нагородження в місті Покров провів Володимир Петрович Глядченко. Він привітав Оксану Сизову і вручив їй дипломи переможця та пам’ятну медаль, засновану сім’єю Рема Суворова. Також він передав їй в дарунок книги «Мы этой памяти верны», в одну з яких увійшла її конкурсна робота.

Тепло і натхненно привітав свого працівника міський голова Олександр Шаповал, він вручив Оксані Анатоліївні букет квітів і побажав надалі великих успіхів та творчої вдачі. Багато поздоровлень лунало і від колег по праці.

Насправді, ті, хто знайомився з творчістю Оксани Сизової, відмічають, що вона дуже талановита людина, а її твори завжди яскраві, щирі, проникливі, і що головне – дуже професійні. Ми пишаємось, що в рядах нашої Нікопольської спілки НСЖУ є така прекрасна людина і талановита журналістка.

Джерело http://city-nikopol.com.ua

Читати попередню

Садоводы заявили о попытке рейдерского захвата товарищества. ВИДЕО

Читать наступну

Нікопольська поліція забезпечила охорону публічної безпеки на святкуванні Дня молоді. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство