Змагання з легкої атлетики на честь Володимира Бредихіна

Змагання з легкої атлетики на честь Володимира Бредихіна

Традиційно, кожного року в Нікополі проводиться відкрита першість з легкої атлетики на честь Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Нікополя, Володимира Дмитровича Бредихіна.

Цей рік не став виключенням. У змаганнях взяли участь понад 200 учасників з різних міст Дніпропетровської області, а саме: Кривого Рогу, Покрова, Зеленодольська, дві команди з Нікополя (КЗ «ДЮСШ №1» та КДЮСШ «Електрометалург»), а також легкоатлети із Запоріжжя.

Володимира Дмитровича сміливо можна назвати одним із засновників нікопольської легкої атлетики. Все своє життя він присвятив спорту та дітям. За багато років своєї тренерської роботи Володимир Дмитрович виховав плеяду знаменитих спортсменів, рекордсменів, чемпіонів, призерів Світу та Європи. З його ім'ям пов'язані найяскравіші сторінки розвитку нікопольської легкої атлетики.

Також, окрім талановитих юних спортсменів на цих змаганнях були присутні почесні гості: заступник міського голови Юрій Сокол; Заслужений працівник фізичної культури, Заслужений тренер України, почесний громадянин міста Нікополя Володимир Воловик; начальник відділу з питань спорту управління з гуманітарних питань Нікопольської міськради Олександра Голованова; директор КЗ «ДЮСШ №1» Інна Галямова; Президент Нікопольської федерації легкої атлетики, директор КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98», почесний громадянин міста Нікополь, Заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор в Пекіні Олена Антонова.

Змагалися атлети в таких дисциплінах: стрибки у довжину, потрійний стрибок, штовхання ядра, біг на 60, 100, 200, 400, 800 метрів, естафета 4х100 метрів. Змагання пройшли у цікавій та безкомпромісній боротьбі, всі учасники отримали безцінний досвід, а призери та переможці – грамоти та медалі від відділу з питань спорту та Федерації легкої атлетики Нікополя.

Щиро та від всього серця бажаємо Володимиру Дмитровичу міцного здоров’я, довголіття, щастя та розуміння від найдорожчих людей, друзів і учнів! А всім юним легкоатлетам - особистих рекордів і перемог на біговій доріжці та у житті!

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Відбувся черговий прийом Нікопольського міського голови

Читать наступну

Нікопольські поліцейські заступили на службу на п'яти нових автомобілях

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство