Змагання з техніки пішохідного туризму «Зимова першість — 2015»

Змагання з техніки пішохідного туризму «Зимова першість — 2015»...

20 лютого поточного року в спортивній залі КЗ «НСЗШ №23» відбулися традиційні міські змагання з техніки пішохідного туризму «Зимова першість» серед учнів шкіл нашого міста. Пішохідний туризм згуртовує дітей та дорослих, виховує наполегливість, старання, терпіння, надає школу виживання у складних умовах. Традиційно, починаючи з 2009 року, цей захід збирає найактивнішу та спортивну молодь міста, а це понад 150 учасників. В цьому році взяли участь 19 команд загальноосвітніх навчальних закладів.

Змагання складались з п’яти етапів. Учасники повинні були подолати різноманітні умовні перешкоди, з якими стикаються на маршрутах пішохідні туристи: «Підйом по схилу»; «Подолання перешкоди з використанням підвішеної мотузки(маятником)»; «Рух по купинах»; «Навісна переправа через «річку»»; «Переправа по колоді через «яр»».

Кожен учасник отримав досвід користування карабіном, в’язання вузлів, подолання перешкод з використанням мотузки у переправі. Всі команди були згуртовані, вболівали та допомагали один одному.

Головна оцінка змагань — це час, за який проходить дистанцію вся команда. В цьому році найкращими стали команди : КЗ «НСЗШ №23» — з часом 3хв.25сек – І місце; ІІ місце посіла команда КЗ «НСЗШ № 16» з результатом 13хв. 59сек. ІІІ місце виборола команда КЗ «НСЗШ № 22» з часом 14хв.55сек.

Переможці змагань нагороджені грамотами відділу освіти і науки Нікопольської міської ради.

Источник: portal.nikopol.net