Змаганнями «Лава на лаву» відсвяткували 25 річча ЗСУ джури Нікопольських шкіл

Змаганнями «Лава на лаву» відсвяткували 25 річча ЗСУ джури Нікопольських ...

Командними силовими змаганнями «Лава на лаву» згідно з Всеукраїнською військово –патріотичною програмою «Сокіл»(Джура) 6 листопада 2016 року відзначили 25 річницю Збройних сил України кращі рої джур двадцяти шести Нікопольських шкіл. На 12.00 зійшлися майбутні захисники Вітчизни у спортзалі 24 школи, вишикувалися, виступила з привітанням представник ГОРОНО Ольга Полозок,ройові доповіли про готовність головному судді.

І задихав зал козацьким духом! Так накачували енергетику перед атакою рослі джури, так тупотіли ногами один на одного, що аж цвяхи з полу вистрибували, а фізрук 24 школи іноді вискакував з молотком і закалачував цвяхи обратно. Лава на лаву , це коли команди вистраюються в ряд, або клином, одна на проти другої, міцно тримаючи свій стрій команда повинна перештовхати іншу за визначену лінію.

Головна задача гри лава на лаву, це відчуття плеча побратима – командного духу який в єдиному потоці дій завжди перемогає, розуміння братерності, тому після двох, трьох зіткнень лави у штовхачі, остання лава завжди лава братання, де джури щиро пожимають один одному руки з братськими обіймами. Переможець визначається шляхом вибуття програвшої команди, так змагання проходили в три тури, де в кожному турі кожна команда провела як мінімум по два боя зі сходженням дві, трі лави за бій. Таким чином серед двадцяти шести шкіл у першому турі визначилися переможці за трете місто школи № 2,4,6,18,20,24,СПМШ, у другому турі за друге місто школи № 5 і 8, а у третьому турі виборола перше місто школа № 16.

Особливо запекла та красива боротьба була за перше місто між школами 5 і 16. Переможців відзначили грамотами. Вітаємо переможців та учасників! Дуже будораже ця гра жінок викладачей, які задаються запитанням чи потрібно воно? Я спитав у джур по закінченню цього заходу чи подобається їм така гра, чи потрібна вона? У відповідь пролунало громогласне: «ТАК»! Дорослі бояться брати на себе відповідальність, але я знаю точно, як що ми не візьмемо на себе відповідальність, викладачі, держслужбовці, то тоді цю відповідальність за цих завзятих молодиків візьме на себе вулиця, де вони будуть виходити толпа на толпу по справжньому розбиваючи один одному та прохожим голови, краще хай вони організовано, по братерськи, під наглядом, змагаються у спортзалах та на організованих польових виходах, продовжуючи національні традиції, усвідомлюючи свою ідентичність, готуючись бути справжнім захисником батьківщини.

Так останнім часом Нікопольський відділ освіти та науки приділяє не мало уваги по втіленню у середніх школах програми віськово – патріотичної гри «Сокіл»(Джура) і кожного місяця тепер проводяться семінари, або змагання по розділам програми і не мало ройових підтримують зв'язок з отаманами громадських козацьких організацій, потихеньку долучаючись до громадських, добрих справ. Слава Україні!


Головний суддя,
керівник НВПГ «Козацький десант» КП НЗ «НБДЮТ»,
отаман ГО «Нікопольська Січ»
Олександр Шевченко.

Джерело http://nikopolnews.net/

Читати попередню

Свідоцтво про народження у пологовому будинку

Читать наступну

Подробности по делу никопольского душителя. ВИДЕО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство