Зміна соціальних нормативів для користувачів субсидії

Зміна соціальних нормативів для користувачів субсидії
Картинка к: Зміна соціальних нормативів для користувачів субсидії

З метою забезпечення надання громадянам житлових субсидій на період встановлення карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), Урядом планується збільшення на 50 відсотків соціальних нормативів на користування:

  • електричною енергією;
  • холодною водою, водовідведенням;
  • природним газом для приготування їжі і підігріву води.

При цьому нормативи електроенергії та природного газу на опалення не змінюються.

У разі прийняття відповідних законодавчих актів та надходження відповідного програмного забезпечення, Управлінням буде проведено перерахунок розміру субсидій з урахуванням нових соціальних нормативів. Зміна розміру субсидії буде індивідуальною для кожного домогосподарства, не існує чітко визначеного граничного рівня доплати. Виплата буде проводитись разом з сумами призначеної субсидії за місяць, в якому буде здійснено перерахунок.

Крім того, звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку зі зменшенням тарифу на газопостачання, у березні 2020 року розмір призначеної субсидії зменшився. Наприклад, для пенсіонера, зареєстрованого в двокімнатній квартирі з газовим опаленням і пенсією 2685,00 грн., в лютому 2020 року розмір призначеної субсидії складав 860,32 грн., то в березні 2020 року – 784,95 грн.

Нагадуємо мешканцям міста, що фінансування виплати готівкової субсидії здійснюється за рахунок бюджетної програми з державного бюджету і виплата не проводиться у визначене число місяця, а здійснюється управлінням соціальної політики лише після надходження коштів на зазначені цілі. Зазвичай, Ви отримували у поточному місяці до 10 числа готівкову субсидію за попередній місяць. Фінансування субсидії у безготівковій формі проводиться Мінсоцполітики після обробки АТ «Ощадбанк» всієї необхідної інформації наприкінці поточного місяця за попередній.

Отримати всю необхідну інформацію можна за телефоном (066) 948-31-06.

Джерело: Управління соціальної політики

Читати попередню

Два сценарії розвитку подій: скільки триватиме навчальний рік, дати зно та як відбуватиметься вступ

Читать наступну

Час Земли-2020 в Украине: что это такое и когда нужно выключить свет

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство