Змінюється вартість виготовлення біометричних документів

Змінюється вартість виготовлення біометричних документів
Картинка к: Змінюється вартість виготовлення біометричних документів

З 2015 року у наших співгромадян з'явилася можливість отримувати біометричні паспорти для виїзду за кордон. З 2016 року в Україні почали видавати ID-паспорти для внутрішнього користування в якості альтернативи паперовим. Як активно отримують нові документи нікопольці?

– У Нікопольському РВ ГУДМС України в Дніпропетровській області в період 2018 року та за шість місяців поточного року було оформлено 7 685 паспортів громадянина України у вигляді ID-картки та 8 750 паспорти громадянина України для виїзду за кордон, – розповідає начальник Нікопольського РВ ГУДМС України в Дніпропетровській області Сергій Комісар. – За вказані півтора роки до місцевого бюджету Нікополя надійшло 5 324 151 грн. за оформлення біометричних документів.

З 1 липня в Україні зросте вартість виготовлення біометричних документів, в тому числі й закордонного паспорту.

– Вартість ID-картки або внутрішнього паспорту – документу, що посвідчує особу громадянина України, буде складати 345 грн. (ціна зросте на 66 грн.) з терміном виготовлення паспорта за 20 робочих днів, – роз’яснює речник ГУДМС України в Дніпропетровській області Світлана Каряка. – Вартість термінового паспорту, з терміном виконання 7 робочих днів, складатиме 471 грн. (ціна зросте на 105 грн.). Щодо закордонних паспортів: «регламентований» паспорт – 682 грн. (ціна зросте на 124 грн.68 коп.), «терміновий» паспорт – 1034 грн. (ціна зросте на 223 грн.68 коп.)

За підрахунками фахівців, після підвищення вартості біометричних документів місцеві бюджети по всій Україні додатково отримають більше 200 мільйонів гривень за рік. Ці кошти можна буде направити на розвиток інфраструктури, соціальні програми та інше.

Адміністративну послугу можна отримати як в Центрах надання адміністративних послуг, так і у відділах Державної міграційної служби, не залежно від реєстрації місця проживання громадянина. В Нікополі відділ Державної міграційної служби розташований за вулицею Микитинська 105, а Центр надання адміністративних послуг – за вулицею Електрометалургів, 3.

– Адміністратори ЦНАПу та робітники Державної міграційної служби можуть надати повну консультацію щодо оформлення біометричного паспорту, переліку необхідних для цього документів, який, до речі, не змінився, видати квитанції та зареєструвати до електронної черги безпосередньо в приміщенні відділу міграційної служби або ЦНАПі, – говорить Сергій Комісар. – Також громадянин може самостійно зареєструватися до електронної черги на офіційному сайті Державної міграційної служби України за адресою https://dmsu.gov.ua/ .

На сайті Міграційної служби України можна знайти реквізити, якщо бажаєте сплатити за отриману адміністративну послугу самостійно.

– Платіжні реквізити можна знайти на офіційному сайті Державної міграційної служби України в розділі «Електронні сервіси», – пояснює Світлана Каряка. – Якщо заявник вже має реєстрацію в електронну чергу, сплатив за адміністративну послугу і має призначення на прийом документів після 1 липня, то адміністратори або працівники міграційної служби готові надати практичну допомогу для того, щоб сплатити різницю вартості через термінал або за реквізитами. Отже немає ніяких підстав для хвилювання.

Прес-служба Нікопольської міської ради

 

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

В Нікополі відбулися спортивні заходи в пам'ять загиблих воїнів

Читать наступну

Нікопольські тенісисти отримали чемпіонські титули

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство