Зупинимо насильство щодо жінок

Зупинимо насильство щодо жінок

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить міжнародна кампанія «16 днів активізму проти гендерного насильства». З нагоди цього у середу, 6 грудня, в центрі Нікополя пройшла вулична акція «Життя без насильства». Метою заходу стало відзначення Міжнародного дня боротьби з ліквідацією насильства щодо жінок. Під час проведення акції надавались індивідуальні консультації психолога, соціальних працівників, юриста. Перехожим пропонували інформаційно-рекламну продукцію.

Гендерне насильство є проблемою прав людини, що має серйозні та довгострокові наслідки. Відповідно до опитування щодо поширеності цього явища, принаймні 22% жінок у віці 15-49 років хоч раз у житті зазнавали принаймні однієї форми гендерного насильства.

Якщо ви зазнали насильства чи стали його свідком, звертайтеся за допомогою до Національної гарячої лінії за номером 0 - 800-500-335 (зі стаціонарного) або 116-123 (з мобільного), до поліції за номером 102, в найближчі медичні заклади, центри соціальних служб або Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Фонду ООН у галузі народонаселення в м. Нікополь за телефоном (063) 026-88-29, (099) 366-63-65.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Днепропетровскую область лишили автобусного сообщения

Читать наступну

Нікопольських волонтерів вітали зі святом. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство