Звідки в душах наших школярів береться доброта? ВІДЕО

Звідки в душах наших школярів береться доброта? ВІДЕО

А дійсно, звідки? Прийшовши у барвистий незнайомий світ, малюк з перших днів життя вбирає доброту через мамину колискову, в якій обов’язково присутні котик-муркотик, пташки, янголята. В дитячому садочку він знайомиться з безліччю казкових персонажів, які згодом стають для нього прикладом. А якби ви бачили очі дітлахів молодших класів при перевтіленні в улюблених героїв! Тож давайте не на довго завітаємо у середню школу № 6, бо грудень тут розпочався з міні-театру.

Як і подобає, зранку вздовж всього паркану вишикувались авто різних мастей, батьки школярів, занісши до кабінетів костюми, разом з учнями-глядачами, займали місця в залі, хвилювання маленьких акторів передавалося всім присутнім.

«Пташиний базар» вдалося вгамувати лише гучними фанфарами на початку вистави «Казкова ніч у бібліотеці».

І доки дорослі переймалися бездоганним виконанням ролей, на сцені безтурботно вирував яскравий калейдоскоп – захоплював сміливістю Котигорошко, допитливі Гноми з чарівною Білосніжкою, після запального таночку, розповіли цікаві історії виникнення книги, веселий Буратіно та прекрасна Мальвіна, разом з Вовком і Червоною Шапочкою, переконливо доводили Бабі Язі перевагу добра та злагоди над злими витівками, герої казки «Ріпка на новий лад» продемонстрували важливість дружби і взаємодопомоги. Протягом цілої години школярі, знаходячись у полоні казок, весело підспівували вокалістам, залюбки проходили іспити у Мудрої Сови на знання прислів’їв про бережливе ставлення до друкарської продукції, розгадували загадки, принесені у горнятку Хитрою Лисичкою. А масовий танок глядачів взагалі був схожий на заправську дискотеку!

Кульмінацією свята стали музична казка, стверджуюча важливість взаєморозуміння протягом всього життя, та пісня – заклик до поринання у чудовий світ казкових героїв, двері якого відчиняє школа.

Залишилося додати – даний відкритий захід проводився в рамках тижня початкової школи. Фінальну крапку, а точніше – знак оклику, на завершення разом зі своїми вихованцями поставили – вчителі 4 - «В» класу Тетяна Міщенко та 2 - «А» класу – Олена Бірюкова, за підтримки бібліотекаря Валентини Каряки.

Людмила Мищенко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

На прошлой неделе Никополь посетил народный депутат Украины

Читать наступну

В Никополе в частом секторе перевернулся автокран

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство