14 березня у Нікополі відзначили День українського добровольця

14 березня у Нікополі відзначили День українського добровольця...
Картинка к: 14 березня у Нікополі відзначили День українського добровольця

Саме в цей день – 14 березня 2014 року, більше 500 бійців самооборони Майдану почали підготовку на полігоні в Нових Петрівцях для того, щоб взяти участь в боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність нашої країни. Після того, як 13 квітня 2014 року було розпочато антитерористичну операцію на сході України, бійці добровольчих батальйонів взяли активну участь в АТО з самого початку її проведення і не допустили просування ворога вглиб материкової України.

Свято встановлено 17 січня 2017 року Постановою Верховної Ради, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань.

З нагоди Дня добровольця в Нікополі біля Меморіалу «Захисник України» відбувся урочистий захід, на якому були присутні представники місцевої влади, духовенство, добровольці, волонтери та небайдужі нікопольці.

Пам'ять мужніх синів України, загиблих в зоні проведення АТО, вшанували трьома пострілами салютної групи, хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу «Захисник України». Представники духовенства провели панахиду.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

 

Читати попередню

Обрано найкращих спортсменів Нікополя

Читать наступну

Куда звонить, если нужна помощь: номера амбулаторий Никополя

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство