• 29 сентября 2020

Обрано найкращих спортсменів Нікополя

Обрано найкращих спортсменів Нікополя
Картинка к: Обрано найкращих спортсменів Нікополя

12 березня відбулось засідання міської комісії з підбиття підсумків 2017 спортивного року в місті Нікополі. Цей щорічний захід об’єднує всю спортивну громадськість нашого міста з метою стимулювання молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом і дає можливість виділити кращих спортсменів у різних напрямах. Було обговорено та обрано кращих спортсменів міста в різних номінаціях, претенденти на отримання міської стипендії протягом 2017 року, а також 5 кращих команд міста з ігрових видів спорту, що складаються з гравців віком до 18 років і 10 кращих тренерів з різних видів спорту.

За результатами розгляду поданих документів від дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та спортивних організацій було обрано наступних спортсменів у таких номінаціях:

1.10-ка кращих спортсменів віком до 18 років з Олімпійських видів спорту:

- Микита Штацький (легка атлетика, тренер Ганжа С.В. ДЮСШ «Електрометалург»);
- Діана Гузь (легка атлетика, тренер Пацеля О.О. ДЮСШ «Електрометалург»);
- Дмитро Ілюхін (скелелазіння, тренер Удовік І.Г. ДЮСШ «Електрометалург»);
- Кирило Щупій (скелелазіння, тренер ЗТУ Кудренко Н.М. ДЮСШ «Електрометалург»);
- Анастасія Нетудихатка (художня гімнастика, тренер Шемета В.В. ДЮСШ «Електрометалург»);
- Катерина Огурцова (художня гімнастика, тренер Ястребова О.В. КЗ «ДЮСШ №1»);
- Єва Кононовіч (теніс, тренер Радько С.В. СК «Електрометалург»);
- Анна Дерлюк (настільний теніс, тренер Братік С.О., КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
- В’ячеслав Чепіль (волейбол, тренер Русін С.О., КЗ «ДЮСШ №1»)
- Валерія Бурдіян (карате шотокан, тренер Вакуленко Д.С., СК «Шафран карате»).

2. 10-ка кращих спорсменів віком до 18 років з Неолімпійських видів спорту:

- Олександр Бучок (боротьба самбо, тренер ЗТУ Дашко Г.В. ДЮСШ «Електрометалург»);
- Микита Каліберда (боротьба самбо, тренер Науменко О.І., ДЮСШ «Електрометалург»);
- Катерина Лантух (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
- Кирило Пасько (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
- Олексій Пономаренко (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
- Ярослав Журавльов (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
- Михайло Храпейчук (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
- Михайло Левак (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
- Антон Макаров (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
- Микита Карамушка (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко А.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате).

3. 10-ка кращих спортсменів віком старше 18 років з різних видів спорту:

- Олена Шамотіна (легка атлетика, тренер ЗТУ Воловик В.І. СК «Електрометалург»);
- Єлизавета Суханова (легка атлетика, тренер ЗТУ Воловик В.І. СК «Електрометалург»);
- Ярослав Гонтарик (скелелазіння, тренер ЗТУ Кудренко Н.М. СК «Електрометалург»);
- Олександр Коваленко (боротьба самбо, тренер ЗТУ Дашко Г.В. СК «Електрометалург»);
- Андрій Мороз (паралімпійська гра боча, тренер Серов А.С. Нікопольська спортивно-оздоровча організація інвалідів «Аква»);
- Олександр Кривошта (паралімпійська гра боча, тренер Серов А.С. Нікопольська спортивно-оздоровча організація інвалідів «Аква»);
- Олександр Гончаренко (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
- Поліна Біла (скелелазіння, тренер Лось В.М. СК «Трубник»);
- Іван Завгородній (араши карате, тренер Осика Д.С., БК «Кайман»);
- Андрій Муравчиков (волейбол, тренер Русін С.О. Нікопольська федерація волейболу).

4. 10 кращих тренерів з різних видів спорту:

- ЗТУ Володимир Іванович Воловик (легка атлетика «Електрометалург»);
- Олександр Олександрович Пацеля (легка атлетика «Електрометалург»);
- ЗТУ Григорій Володимирович Дашко (боротьба самбо «Електрометалург»);
- ЗТУ Вікторія Миколаївна Лось (скелелазіння «Трубник»);
- Сергій Миколайович Бабченко (велоспорт на шосе КЗ «ДЮСШ №1»);
- Сергій Олександрович Русін (волейбол КЗ «ДЮСШ №1»);
- Олена Володимирівна Ястребова (художня гімнастика КЗ «ДЮСШ №1»);
- Світлана Олександрівна Братік (настільний теніс КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
- Олександр Олексійович Соколов (баскетбол КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
- Сергій Володимирович Гончаренко (карате, рукопашний бій, Нікопольська федерація традиційного та контактного карате).

5. 5 кращих команд міста з ігрових видів спорту, що складаються з гравців віком до 18 років:

- команда футболістів ДЮСШ «Електрометалург» 2002 р.н. тренер Агарков С.В.;
- збірна команда з футболу КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98» та ДЮСШ «Трубник» 2004 р.н. тренери Бражнік О.М., Терещенко В.І.;
- команда волейболістів КЗ «ДЮСШ №1» 2003-2004 р.н. тренери Русін С.О., та Путько О.В.;
- команда волейболістів КЗ «ДЮСШ №1» 2004-2005 р.н. тренери Русін С.О., та Путько О.В.;
- команда баскетболістів КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98» 2001-2002 р.н. тренер Соколов О.О.

Також було визначено 10 претендентів на отримання міської стипендії по 1000грн/місяць за підсумками 2017 спортивного року, а саме:

- Данило Юсупов (легка атлетика, тренер Пацеля О.О. ДЮСШ «Електрометалург»);
- Олександра Поночовна (скелелазіння, тренер Лось В.М. ДЮСШ «Трубник»);
- Лілія Горбарук (велоспорт на шосе, тренер Бабченко С.М. КЗ «ДЮСШ №1»);
- Андрій Бойченко (легка атлетика, тренер Суханов А.В. КЗ «ДЮСШ №1»);
- Олександр Петрашенко (карате шотокан, тренер Вакуленко Д.С. СК «Шафран карате»);
- Євгеній Куделя (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В., Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
- Антон Дерлюк (настільний теніс, тренер Братік С.О. КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
- Євген Бабич (боротьба дзюдо, тренер Задорожний В.Г. КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
- Владислав Тарасов (бокс, кікбоксинг, тренер Мимриков О.П. Федерація боксу м. Нікополя);
- Богдана Тертер’ян (араши карате, тренер Осика Д.С. БК «Кайман»).

Також, окремо було виділено ряд спортсменів, які прославляють наше місто не тільки на обласних та всеукраїнських змаганнях, а й на міжнародній спортивній арені:

  • Владислав Гераскевич (скелетон);
  • Костянтин Сімашко (футбол);
  • Оксана Ботурчук (легка атлетика);
  • Ігор Шотурма (футбол).

Останні три прославляють Нікополь у програмі Паралімпійських Ігор.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Никопольский олимпиец Гераскевич: о подаренном крутом телефоне, одеяле, долгах и обещанной эстакаде в Никополе

Читать следущую

14 березня у Нікополі відзначили День українського добровольця

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие