Активна молодь Нікополя здала більше 100 кг батарейок

Активна молодь Нікополя здала більше 100 кг батарейок

119 кг використаних батарейок. Саме стільки переправив Нікополь на склад у м. Дніпро. Це головне місце збору батарейок у всій країні. Щомісяця сюди стікається приблизно 1 тонна цього токсичного металу.

У нашому місті акцію «Батарейки, здавайтеся» підтримала ГО «Активна молодь Нікополя». Завдяки її ініціативі наразі віджитий метал збирають у магазині «Сонет» (пр. Трубників), відділ «Жасмін» (ЦУМ, 1-й поверх), нікопольський коледж ДДАУ (вул. Патріотів України, 167), школи №№8, 9 та 20, магазин «Крамниця» (перехрестя вул. Соборної та пр. Трубників) та «Олімп» (пр. Трубників, біля Еліт-клубу).

Активна молодь усвідомлює, як важливо відокремлювати використані батарейки від іншого сміття. Щоби разом з ним їх токсичні матеріали не потрапили у ґрунт, воду і, врешті-решт, до нас в організм. Ви теж можете підтримати цю ініціативу, посприявши встановленню нових пунктів збору у Нікополі, або ж просто принесши свої відживші батарейки на вже існуючий пункт.

Відомо, що наразі в Україні зібрані батарейки ще ніяк не перероблюються. Організатори соціального проекту «Батарейки, здавайтеся» робили багато спроб, аби таке виробництво вторинного продукту з’явилося на теренах нашої держави. Та поки що підприємці не йдуть на подібний ризик. Тому активісти ведуть перемовини з європейськими профільними виробництвами щодо імпорту туди нашого токсичного металу. У мабутньому ж, є надія, що такі заводи з’являться і у нас.

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Куда в Никополе деваются дети, оставшиеся без родителей?

Читать наступну

Більше півтисячі нікопольців попросило у бюджету гроші на боротьбу з онкологією

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство