Андрій Фісак повернувся з навчальної поїздки до Німеччини

Андрій Фісак повернувся з навчальної поїздки до Німеччини

З 13 по 19 листопада 2017 року у складі делегації міст – членів Глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються протягом життя, нікопольський міський голова Андрій Фісак відвідав м. Гельзенкірхен у Німеччині. Навчальна поїздка пройшла в рамках реалізації україно-білоруської програми «Міста, що навчаються для креативної економіки» та була ініційована Представництвом Німецької асоціації народних університетів в Україні, Білорусі та Молдові.

Гельзенкірхен - перше в Німеччині місто-член Глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються. Тож мета навчальної поїздки полягала в ознайомленні з практичним досвідом реалізації концепції «Місто, що навчається». Представники муніципалітету, освітніх і культурних установ міста Гельзенкірхен охоче ділилися з учасниками україно-білоруської делегації особливостями спільної роботи органів місцевого самоврядування, громадськості, науковців та освітян в напрямку забезпечення кращого доступу мешканців міста до сучасної неформальної освіти.

Нагадаємо, що у жовтні 2017 року громаді міста Нікополя надано членство в Глобальній мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються, яка була створена Інститутом ЮНЕСКО з освіти впродовж життя. Приєднання Нікополя до Глобальної мережі ЮНЕСКО – це визнання історичної унікальності міста та прагнення органів місцевої влади до міжнародного співробітництва і забезпечення сталого розвитку територіальної громади.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Нікополь відкрив чемпіонат України з волейболу 2 перемогами

Читать наступну

У Нікополі відбулись жалобні заходи. фОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство