Андрій Фісак зустрівся з депутатами Дніпропетровської обласної ради

Андрій Фісак зустрівся з депутатами Дніпропетровської обласної ...

30 жовтня міський голова Андрій Фісак провів робочу нараду з депутатами Дніпропетровської обласної ради. Основною темою зустрічі стало обговорення фінансування стратегічних об’єктів Нікополя, що будуть рекомендовані до включення у проект обласного бюджету на 2018 рік.


Присутні на зустрічі були депутати Дніпропетровської обласної ради – Антоніна Ульяхіна, Володимир Куцін, Володимир Романенко, депутати Нікопольської міської ради та помічники депутатів облради.


Обговорювали перелік об’єктів, що наразі фінансуються з обласних коштів, визначали серед них пріоритетні та чітко окреслили існуючі проблеми. Таким чином, в першу чергу проводитимуться у Нікополі роботи з благоустрою центру міста – реконструкція Парку «Перемоги» та будівництво басейну на його території. Не менш важливим залишається будівництво дитячого садка в районі Новопавлівки та розвиток медичної галузі міста, а саме: реконструкція дитячої лікарні на проспекті Трубників, 47 та будівництво амбулаторії на вулиці Чалого (селище Північне).


Андрій Петрович подякував поважним гостям за їх роботу та наголосив на важливості взаєморозуміння і активної співпраці місцевої влади з депутатами Дніпропетровської обласної ради з метою покращення інфраструктури Нікополя.

 

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

На турнірі з художньої гімнастики Нікополь приймав учасниць з 16 міст України

Читать наступну

Звіт про проведення у КДНЗ № 34 «Маргаритка» «Тижня безпеки дитини» «Життя маємо-за нього відповідаємо»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство