Звіт про проведення у КДНЗ № 34 «Маргаритка» «Тижня безпеки дитини» «Життя маємо-за нього відповідаємо»

Звіт про проведення у КДНЗ № 34 «Маргаритка» «Тижня безпеки дитини» ...

Відповідно до плану роботи відділу освіти і науки Нікопольської міської ради на І півріччя 2017 року, на виконання наказу ВОН від 09.10.2017 р. № «Про проведення тижня безпеки життєдіяльності в загальноосвітніх закладах міста Нікополя», наказу по КДНЗ№ 34 «Маргаритка» від 10.10.2017 р. №51/01-01/о/д «Про організацію та проведення Тижня безпеки життєдіяльності в КДН3 № 34 «Маргаритка» в закладі в період з 16.10.2017 по 20.10.2017 року проведено «Тиждень безпеки життєдіяльності» «Життя маємо-за нього відповідаємо».


Мета проведення тижня безпеки життєдіяльності - комплексне розв’язання питань забезпечення безпечних умов навчання і праці учасників навчально-виховного процесу та активізація діяльності ДНЗ з питань безпеки життєдіяльності.


В рамках проведення «Тижня безпеки життєдіяльності» 20.10.2017 р. о 10.50 годині проведено практичне тренування з приведення в готовність підвального приміщення пристосованого для укриття вихованців та працівників дитячого навчального закладу освіти у випадках виникнення надзвичайних ситуацій та їх евакуації в разі необхідності.


За підсумками проведених навчань зроблено висновки про необхідність додаткового відпрацювання порядку і послідовності дій під час укриття дітей і персоналу у найпростіших укриттях.

 

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Андрій Фісак зустрівся з депутатами Дніпропетровської обласної ради

Читать наступну

Продукцію місцевих товаровиробників – на експорт!

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство