Благочинні нікопольці здійснили мрії дітей та зібрали кошти на лікування трирічної дівчинки

Благочинні нікопольці здійснили мрії дітей та зібрали кошти ...
Картинка к: Благочинні нікопольці здійснили мрії дітей та зібрали кошти на лікування трирічної дівчинки

16 грудня в Нікопольському палаці урочистих подій відбувся благодійний вечір «Здійсни дитячу мрію» під патронатом міського голови Андрія Фісака та за ініціативою Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. Мета заходу: вручити новорічні подарунки дітям, батьки яких загинули в зоні локального воєнного конфлікту, віддавши життя за Україну. А також зібрати кошти на лікування маленької Соломійки.

У числі запрошених були депутати Нікопольської міської ради, бізнесмени та просто небайдужі нікопольці. Кожен, хто прийшов на благодійний вечір, одразу попадав у казкову атмосферу. Під чудову живу музику, яку виконував струнний ансамбль викладачів школи мистецтв, бажаючи фотографувалися в гарних фотозонах.

Під час реєстрації гості отримували номери для участі в аукціоні та проходили в святково прибраний зал, де в невимушеній обстановці мали можливість поспілкуватися, подивитися виступи артистів, разом з ведучим пригадати життєві ситуації з проявом доброти, а також вгадували ретро-пісні по початку мелодії.

Цікавою частиною вечора став аукціон, де розіграли 9 лотів. З захоплюючим азартом йшли торги, але щасливий шанс придбати вподобану річ змогли найбільш наполегливі.

Найдорожчими з лотів виявилися футбольний м’яч з автографами збірної ветеранів України, який купили за 3 500 гривень, старовинна ікона Ісуса Хреста за 3 600 гривень, та шабля ручної роботи за 500 евро.

Діти на благодійному вечорі теж не сумували. Хлопчиків і дівчаток чекали веселі розваги, солодощі та святковий торт. А головне, вони отримали подарунки, про які дійсно мріяли. Напередодні вечора діти розповіли про свої заповітні мрії. Відеосюжети про них були продемонстровані на екрані.

Кожен «чарівник» з щирими побажаннями власноруч вручав щасливому володареві подарунок. Серед них були мобільні телефони, ноутбуки, велосипед, конструктори LEGO, гіроскутер і навіть спортивна груша.

Загальна сума пожертвувань в благодійну скриньку склала 23 250 гривень, аукціон зібрав – 11 500 гривень, 200 доларів і 500 євро. Всі кошти були віддані Марині Ковальовій на лікування трирічної доньки Соломійки.

Джерело: Прес-служба Нікопольської міської ради

Читати попередню

В Нікополі відкрили платформу правових консультацій «WikiLegalAid»

Читать наступну

Правоохранители разоблачили преступную группу, которая распространяла поддельные сигареты и алкоголь на Днепропетровщине

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство