В Нікополі відкрили платформу правових консультацій «WikiLegalAid»

В Нікополі відкрили платформу правових консультацій «WikiLegalAid»...
Картинка к: В Нікополі відкрили платформу правових консультацій «WikiLegalAid»

В Нікополі відкрили довідковo-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid», яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання. Скористатися нею може кожен, хто має доступ до мережі Інтернет.

Вся інформація тут розташована таким чином, щоб знайти консультації за певною тематикою було зручно та легко. Процес оновлення правових консультацій триває постійно. Інформація, що міститься в базі включає в себе як нові зміни в законодавстві, так і зміни в судовій практиці.

Доступ до всіх правових консультацій бази є безкоштовним для користувачів платформи. Базою правових консультацій можуть користуватись як практикуючі юристи, студенти-правники, правозахисники, так і пересічні громадяни. Консультація сформована так, що відповідь буде зрозуміла усім.

Для того, щоб скористатися базою правових консультацій достатньо ввести в пошукову строку на головній сторінці «WikiLegalAid» ключове слово. Також пошук можна здійснити за галузями права.

Тож відтепер завдяки платформі правових консультацій «WikiLegalAid» нікопольці мають доступ до якісної правової інформації.

Джерело: Прес-служба Нікопольської міської ради

Читати попередню

Новачків посвятили в спортсмени

Читать наступну

Благочинні нікопольці здійснили мрії дітей та зібрали кошти на лікування трирічної дівчинки

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство