Новачків посвятили в спортсмени

Новачків посвятили в спортсмени
Картинка к: Новачків посвятили в спортсмени

15 грудня в спортивному залі НДЮСШ «Трубник» пройшло велике спортивне свято - посвячення в учні НДЮСШ «Трубник». Під звуки маршу в зал у супроводі спортсменів увійшли понад 90 новачків з відділень настільного тенісу, дзюдо, скелелазіння та боротьби вільної. Привітати юних спортсменів з цим знаменним днем прийшли: заступник міського голови Ольга Коник, директор Нікопольської дитячо-юнацької спортивної школи «Трубник», заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, срібний призер Олімпійських ігор в Пекіні Олена Антонова, заступник директора НДЮСШ «Трубник» Євген Осін.

Право внести і підняти прапор України було надано неодноразовим чемпіонам Всеукраїнських та обласних змагань з баскетболу Владиславу Антонову та Олесі Ганчевій. Під звуки пісні «Герої спорту» увійшли тренери відділень і спортсмени, які виступили з показовими виступами і показали новачкам, чого вони досягнуть за роки тренувань зі своїми тренерами. Право зачитати клятву юного спортсмена було надано неодноразовому переможцю і призеру Всеукраїнських та обласних змагань зі скелелазіння Кириллу Лінкевичу.

Після церемонії посвяти були нагороджені спортсмени і тренери-викладачі, які зробили особливий внесок у спортивні досягнення школи в 2018 році. Гості та нагороджені спортсмени були запрошені на глядацькі трибуни, а юні спортсмени на змагання «Мій перший старт». З великим інтересом і захопленням діти брали участь в естафетах з іграшками, великими м'ячами, обручами.

Після змагань відбулося вручення учнівських квитків учня і емблеми НДЮСШ «Трубник», а також солодких призів кожному учаснику посвяти.

Джерело: Прес-служба Нікопольської міської ради

Читати попередню

Вдалий виступ нікопольських самбістів

Читать наступну

В Нікополі відкрили платформу правових консультацій «WikiLegalAid»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство