Близько 70 тварин щомісяця стерилізують у нікопольському притулку

Близько 70 тварин щомісяця стерилізують у нікопольському притулку...
Картинка к: Близько 70 тварин щомісяця стерилізують у нікопольському притулку

Питання бродячих собак на вулицях Нікополя гостро стоїть багато років. Неодноразово фіксувались звернення, коли зграї псів нападали на людей. В останній час проблему взялися активно вирішувати, створивши «Притулок для безпритульних тварин», що перебуває на балансі КП «Міськавтодор-1», та віддавши його під опіку Благодійному фонду «Шанс на життя». Голова фонду Олена Омельченко та інші волонтери підходять до своєї місії дуже відповідально і з любов’ю. А це – найголовніша умова успіху будь-якої справи.

Так, Олексій Савченко, директор КП «Міськавтодор-1», зазначив, що регулювати популяцію безпритульних собак міста можна виключно, стерилізуючи якомога більшу їх кількість. Саме тому міська влада співпрацює із волонтерами та серйозно зайнялась цим питанням. Щорічно з міського бюджету виділяються кошти на утримання притулку. Розподіляються вони на послуги ветеринарного лікаря, поточний ремонт вольєрів та витрати на утримання собак. У підсумку виходить сума близько 750 тисяч гривень. Щомісяця у Притулку стерилізують приблизно 70 тварин. Стерилізація однієї тварини коштує: для суки – 310 грн, для кобеля – 90 грн.

Разом з цим, собаки мають усі умови для комфортного проживання: прийом їжі двічі на день, дотримання питного режиму у літню спеку, водні процедури та чистоту у вольєрах. Також їх у притулку підліковують за необхідністю. Годують тварин волонтери і небайдужі містяни. Виділених коштів на харчування та лікування не вистачає, тому без благодійників не обійтись.

«Притулок для безпритульних тварин» запрошує вас за адресою: вул. Херсонська 541/б, з 9 до 18 години. Кожен, хто шукає собі вірного друга та надійного охоронця, знайде його саме тут.

А допомогти притулку можна, перерахувавши кошти на карту ПриватБанку 5168 7427 0422 5873 (отримувач Омельченко Олена Іванівна).

Джерело: https://nikopolnews.net/

Читати попередню

В Никополе экологи выступают против фестиваля огненных скульптур

Читать наступну

На Нікопольщині відкрили нову поліцейську станцію

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство