На Нікопольщині відкрили нову поліцейську станцію

На Нікопольщині відкрили нову поліцейську станцію
Картинка к: На Нікопольщині відкрили нову поліцейську станцію

З нагоди 95-річчя створення служби дільничних інспекторів поліції у селищі відкрилася нова поліцейська станція, яка обслуговуватиме мешканців сіл Покровське, Шолохове, Новософіївка, Криничувате Лошкарівської територіальної громади та Першотравенської територіальної громади. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Дніпропетровської області. Рік тому сільська громада ініціювала створення в селі Покровське поліцейської станції, ініціативу підтримало керівництво ГУНП Дніпропетровщини.

За рік була реконструйована будівля колишньої амбулаторії, збудовані бокси для зберігання службового автотранспорту та підсобні приміщення, придбана нова оргтехніка та створені комфортні умови для співробітників поліції і прийому громадян.

18 червня поліцейські привітали мешканців села з відкриттям станції та подякували громаді і керівництву села за сприяння. «Я впевнений, що відкриття нового технічно оснащеного пункту поліції принесе позитивний результат та відіграє вагому роль у забезпеченні публічної безпеки у районі» - зазначив заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Богоніс. Він подякував сільському голові за допомогу та вручив дільничному офіцеру поліції ключі від службового автомобіля «Daewoo Sens».

На Днепропетровщине мужчина выстрелил в лицо полицейскому
Гости из Днепра пришли в восторг от путешествия по Никопольщине
На святкову церемонію відкриття завітали і найменші мешканці села - вони відвідали облаштовану на поліцейській дільниці дитячу кімнату, пограли у профілактичну гру з безпеки життєдіяльності та отримали у подарунок повітряні кульки із символікою поліції.

Читати попередню

Близько 70 тварин щомісяця стерилізують у нікопольському притулку

Читать наступну

Важко хворому нікопольцю потрібна допомога

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство