Боржникам відключають газ

Боржникам відключають газ
Картинка к: Боржникам відключають газ

Компанія ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» постачає природний газ побутовим споживачам по всій Дніпропетровській області, в тому числі і більше, ніж 178 тисячам жителів Нікопольського регіону.

З початку опалювального сезону 2017-2018 рр. серед споживачів значно зросли неплатежі за використаний газ. Так, станом на 01 червня 2018 року заборгованість за використаний природний газ населенням Нікопольського регіону становить більше 131 млн грн.

Щоб стримати зростання неплатежів, з початку поточного року компанією ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» було направлено клієнтам-боржникам більше 6 тисяч повідомлень про заборгованість та припинення газопостачання у разі, якщо борги не будуть погашені. На жаль, деякі несумлінні споживачі не вживають жодних заходів для погашення заборгованості. Більша частина неплатників заборгувала за енергоресурс понад 5 тис. грн. А у деяких цей борг вже досяг кількох десятків тисяч гривень.

Від’єднання від газової мережі злісних неплатників – це останній захід. Щоб не накопичувати боргів, фахівці «Дніпропетровськгаз Збут» рекомендують своїм клієнтам скористатися наступними варіантами: оформити субсидію і реструктуризувати борг. Споживачі мають можливість звернутись із заявою і повним пакетом документів на реструктуризацію боргу, але остаточне рішення про надання реструктуризації прийматиме ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут».

Більшість споживачів не йдуть з нами на контакт та ігнорують повідомлення про припинення газопостачання. І лише після припинення послуги звертаються до нас. Споживачі повинні розуміти, що доводячи ситуацію до відключення, згодом, для відновлення газопостачання, їм потрібно буде все одно оплатити весь борг, а також послуги газорозподільної компанії із припинення та відновлення газопостачання, - сказала начальник Нікопольського відділу реалізації ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» Катерина Перепечена.

Припиняється подача газу шляхом опломбування газових приладів або вводу в систему газопостачання будинку. Проте, бувають випадки, коли споживачі, які були відключені, не сплативши борг, самостійно відновлюють газопостачання. Такі клієнти не лише порушують норми чинного законодавства, а й ставлять своє життя та життя сусідів під загрозу. У таких випадках, згідно чинного законодавства, співробітники компанії мають право припинити подачу газу механічним шляхом для чого і застосовують спецтехніку.

Тож, не забувайте вчасно сплачувати за послуги газопостачання.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Ліквідація наслідків буревію в Нікополі

Читать наступну

У лісових масивах Дніпропетровської області високa (5-го класу) пожежнa небезпекa

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство