Ліквідація наслідків буревію в Нікополі

Ліквідація наслідків буревію в Нікополі
Картинка к: Ліквідація наслідків буревію в Нікополі

28 червня в нашому місті бушувала негода, випало 25 міліметрів опадів, а шквальні пориви вітру сягали 24 метрів на секунду. Кожний день, починаючи з ранку 29 червня, в Нікополі проводиться засідання штабу щодо ліквідації наслідків негоди під головуванням міського голови Андрія Фісака, де присутні керівники комунальних та екстрених служб міста. На черговому засіданні штабу, яке відбулося 2 липня, керівники надали таку інформацію.

На 14 годину дня 2 липня наслідки негоди в Нікополі ліквідують 70 комунальників та 12 одиниць техніки. Робітники Міськавтодору розпилюють та прибирають з вулиць міста повалені буревієм дерева. Їм допомагають небайдужі мешканці міста, які теж добровільно залучились до цієї справи. За минулу добу виконані роботи по вул. Дружби, 26, Дружби, 30, Шевченка, 230 а, Пилипа Орлика 67 та по проспекту Трубників, 53. Крім того, прибирають гілки: по вул. Шевченка - від вул. Героїв Чорнобиля до вул. Першотравневої, вул. Патріотів України - від вул. Героїв Чорнобиля до вул. Першотравневої та вул. Електрометалургів - від вул. Героїв Чорнобиля до вул. Першотравневої. Електрики Міськавтодору займаються відновленням мереж зовнішнього освітлення по вулицях Херсонській, Будьонівській, Дружби, Героїв Чорнобиля, Атаманській, Некрасова та проспекту Трубників.

Внаслідок негоди майже 27 тисяч абонентів залишились без електропостачання, а деякі міські вулиці – без зовнішнього освітлення. Як розповів начальник Нікопольського РЕМ Віктор Боднар, за останню добу відновлено електропостачання у 3800 абонентів. До кінця дня планується підключити до електромереж ще 500 абонентів. Відновленням електропостачання в Нікополі займаються вісім бригад Нікопольського РЕМ. Зараз проходять роботи в селищах Чкаловський, Північний та в районі Новопавлівки, старої частини міста, дошкільного закладу № 17, школи № 21 і Нікопольського професійного ліцею.

За словами начальника пожежно-рятувальної частини № 28, підполковника Дениса Соловйова, 1 липня сім співробітників пожежно-рятувальної частини № 28 та дві одиниці техніки прибрали десять повалених дерев з проїжджої частини на вулицях: Шевченка 100, В.Усова 34, Суворова 15, Паромна 22. 2 липня роботи продовжуються в школі № 9 та в районі рибзаводу.

Роботи по ліквідація наслідків негоди в Нікополі тривають.

Джерело: Прес-служба міської ради

Читати попередню

Одна з причин знеструмлення цілих мікрорайонів – високі дерева

Читать наступну

Боржникам відключають газ

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство