Чому Magento — найкраща ідея для розробки інтернет-магазину?

Чому Magento — найкраща ідея для розробки інтернет-магазину?

Якщо ви володієте малим або середнім бізнесом і плануєте зайняти своє місце на просторах інтернету за допомогою розробки власного інтернет-магазину, то Magento — найкраща технологія, на яку можна покластися. Зараз Magento вважається лідером серед платформ електронної комерції та пропонує низку переваг для розробки інтернет-магазинів. Усе, що вам потрібно зробити, це вибрати компанію, у якій буде розробка інтернет-магазину з проектуванням на Magento.

розробка інтернет-магазину

Доступність

Якщо у вас стартап, малий і середній бізнес, то вибір рішень для електронної комерції Magento виявиться кращим кроком уперед на шляху до цифрових технологій. Тим більше, що є безплатна версія Magento «Community Edition», яка прекрасно підходить для малого й середнього бізнесу. Це гарна ідея, коли мало технічних перевантажень, які негативно позначаються на досвіді користування ваших потенційних покупців, а значить, саме вам пропонує більше прибутку.

Перспективи глобалізації

Більшість компаній, що займаються розробкою інтернет-магазинів, вибирають Magento через його різноманітних функцій. Одним із найбільш значних переваг цієї затребуваної технології є можливість створювати магазини з різними валютними характеристиками. Це дасть вам можливість для міжнародного співробітництва. У вашому магазині на Magento зможуть купувати товари клієнти з усього світу. Прості платіжні шлюзи для різних валют розширюють охоплення для будь-якої сфери бізнесу, а також підвищують його рентабельність.

Неймовірний рівень адаптивності

Умови всесвітнього карантину показали цікаві дані: більшість покупців дивляться каталоги товарів через мобільний пристрій, а вже потім купують продукцію з десктопної версії. Це зобов’язує власників бізнесу створювати сайти з високим рівнем адаптивності й маджента тут може вам допомогти. Розширений інструментарій даної технології допоможе розробникам створити адаптивні версії вашого інтернет-магазину на смартфони, планшети, ПК, ноутбуки й багато іншого. А адаптивність, згідно з прогнозами, здатна підвищити рівень продажів до 70 %.

Пошукова оптимізація зі старту

Одним із найкорисніших інструментів для електронної комерції буде SEO модуль, який відкриває можливості для базової оптимізації сайту під пошукові системи. Наприклад, з ним ваш інтернет-магазин отримує розширені канонічні посилання, генерацію SEO-friendly адрес зображень товару, а також sitemap і багато іншого. Це допоможе вам піднятися в пошуковій видачі результатів і як наслідок залучити більше покупців. Однак налаштування модуля краще довірити професіоналам.

Широкі можливості для налаштування сайту

Якщо звертатися в студію з розробки інтернет-магазинів, то у вас буде можливість отримати найкраще з налаштувань даної системи. Зокрема, Magento дає можливість для розробки інтернет-магазину зі своїм індивідуальним підходом, конкретними функціями й точним зовнішнім виглядом, а значить ви відразу можете створити представницький каталог-вітрину зі своєю продукцією. Крім цього, у системи є величезна кількість функцій і модулів, які допоможуть налаштувати ваш магазин у такий спосіб, щоб вам зручно було ним керувати, без технічних збоїв будь-якого характеру.

 

Читати попередню

Как найти хороших арендаторов?

Читать наступну

Доска объявлений Sbo.ua

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство