Чому турбота про комфорт школярів та віддана праця директора школи стали приводом для невдоволмення громадських активістів?

Чому турбота про комфорт школярів та віддана праця директора ...

Нещодавно в мережі Інтернет з’явилося відео, на якому невідомі прийшли до нікопольської школи №17, що на Новопавлівці, та влаштували допит технічним працівникам закладу. З відео зрозуміло, що приводом для цього візиту стало проведення у будівлі демонтажу старої системи опалення. Однак пояснення директора школи авторів цього матеріалу не цікавили, тож до відео вони не потрапили. А шкода…

Анатолій Гуртовий вже багато років працює директором цього навчального закладу та переймається комфортом своїх школярів, тому радо розповів наш журналістам, що ж насправді зараз відбувається в приміщеннях навчального закладу:
«Наша школа готується за місяць зустрічати своїх учнів. Серед іншого – проводяться підготовчі роботи до встановлення системи індивідуального електричного опалення. У минулому опалювальному сезоні школярів зігрівала старенька газова котельня, але використання цього джерела теплопостачання мало низку складнощів, серед яких і перебої в роботі, і занадто висока вартість такого тепла».

Анатолій Сергійович зазначив, що на сьогоднішній день в міському бюджеті закладені кошти для встановлення у школі сучасного обладнання, яке дозволить створити комфортні умови для навчання в опалювальний період та заощадити кошти, які можна витратити на покращення матеріально-технічної бази навчального закладу.

Однак, без проблем не обійшлося: «Складнощі виникли з терміном виконання робіт по встановленню індивідуального опалення. Через певні технічні складнощі затягнулося виготовлення документації… а про готовність школи до нового навчального року та прийому школярів ми повинні прозвітувати за тиждень. Крім того, жодні ремонтні роботи, які можуть заважати навчально-виховному процесу не повинні виконуватися після 1 вересня. До закінчення виготовлення проекту та експертизи залишаються лічені тижні, але цей час може стати критичним, адже навчальний рік не за горами. Тож роботи було необхідно розпочати найближчим часом. Я дуже вдячний, що знайшлися люди, які погодилися вже зараз безкоштовно виконати демонтаж старої системи опалення. Звичайно, за результатами демонтажу будуть складені відповідні акти. Але головне – ми встигнемо до приходу дітей зробити найбруднішу роботу!».

Обурило Анатолія Сергійовича і те, що влаштували допит його працівникам. Директор звик особисто нести відповідальність за всі процеси, що відбуваються в його школі, тому запевняє, що інший персонал не може володіти інформацією про ті чи інші роботи. Кожен відповідає лише за коло своїх власних обов’язків.

Тож, сподіваємося, що завдяки злагодженій роботі персоналу школи, відділу освіти та міської влади, на початок опалювального сезону у школі №17 вже буде встановлено сучасну систему теплопостачання.

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Я не хочу, аби мої діти починали життя із дірок у гойдалках

Читать наступну

У Києві відзначили День Хрещення Київської Русі. ВІДЕО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство