Чорнобильська трагедія не має повторитись

Чорнобильська трагедія не має повторитись
Картинка к: Чорнобильська трагедія не має повторитись

Сьогодні в прифронтовому Нікополі вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС. 38 років тому вони ціною власного життя та здоров'я врятували людство від страшного лиха. Міський голова Нікополя Олександр Саюк, керуючий справами виконкому Наталя Горболіс та небайдужі мешканці міста, згадуючи їх подвиг, поклали квіти до пам’ятника учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Міська влада завжди піклується про нікопольців-учасників ліквідації аварії та членів їх родин. За міською програмою «Турбота» продовжується виплата одноразової грошової допомоги 71 ліквідатору аварії та 78 вдовам. Також за державною програмою продовжується забезпечення вищевказаних категорій ліками та послугою зубопротезування.

А нещодавно у співпраці з Дніпропетровською обласною клінічною лікарнею ім. І. Мечникова група чорнобильців пройшла комплексне обстеження в обласному медзакладі.

Ми вдячні нашим колегам за співпрацю та надання якісних медичних послуг нашим чорнобильцям, - розповідає директор НЦПМСД Валентина Горяна. – Кожен із них щорічно повинен проходити медогляд. Цьогоріч міська влада також знайшла можливість організувати транспорт, а наші обласні колеги – надали їм супровід задля швидкого та якісного обстеження. Це важлива та корисна ініціатива, яка дозволяє підтримувати здоров’я наших нікопольців-ліквідаторів.

Як зазначає сам голова Нікопольської громадської організації осіб з інвалідністю, ліквідаторів та потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС Микола Патейчук, добре, що навіть у такий складний час міська влада продовжує турбуватися про підопічних організації.

Чорнобильська трагедія забрала життя та здоров’я у багатьох нікопольців, - каже Микола Володимирович. – Проте вона нічому не навчила росіян, які окупували ЗАЕС та ставлять під загрозу не тільки наше місто, країну, а й весь світ. Чорнобильська трагедія не має повторитись. Дякуємо міській владі за те, що навіть в такі складні часи, вони не забувають про нас та допомагають. У нас все буде добре, аби тільки настав мир та перемога України.

Джерело: https://nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Про мобільні захисні укриття в Нікополі

Читать наступну

Обережно! Вибухонебезпечні предмети!

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство