Про мобільні захисні укриття в Нікополі

Про мобільні захисні укриття в Нікополі
Картинка к: Про мобільні захисні укриття в Нікополі

Наше місто, на жаль, знаходиться під постійними обстрілами російських військ, тому тема мобільних укриттів залишається актуальною. Минулого року за домовленістю міської влади з Нікопольським заводом феросплавів в межах соціального партнерства було встановлено 12 мобільних укриттів в місцях найбільшого скупчення людей. Про чистоту в цих укриттях дбають комунальні служби.

Також у місті встановлені укриття, які не є власністю міста. Так, наприклад, в районі Центрального ринку знаходяться відразу три мобільні захисні споруди на відстані до 100 метрів одне від одного: біля автобусної зупинки, біля амбулаторії та біля відділення «Нової пошти». Всі вони встановлені для того, щоб люди, яких обстріл ворога застав зненацька на вулиці, могли сховатися там і перечекати небезпеку.

Проте, на жаль, зафіксовано випадки, коли безвідповідальні громадяни поводять себе як вандали. Нещодавно в укритті біля відділення «Нової пошти» вирізали весь кабель, який забезпечував освітлення, також було зламано замок на одному зі входів. Двері укриття не відчинялись і відповідно це обмежило доступ людей до споруди.

Ми вчергове закликаємо, будь ласка, не ламайте майно в укриттях і тим паче, не слід використовувати їх як вбиральню! Міська влада, благодійники та приватні підприємства намагаються зробити перебування на вулицях міста більш безпечним, встановивши та підтримуючи чистоту в мобільних укриттях. А ось наскільки перебування в них буде прийнятним, залежить вже від самих нікопольців.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

До уваги мешканців Нікополя!

Читать наступну

Чорнобильська трагедія не має повторитись

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство