Даєш тролейбус із Нікополя до Дніпра

Даєш тролейбус із Нікополя до Дніпра

Дорога життя – так називають нікопольці трасу між Нікополем та Дніпром. І дійсно, це жива артерія, якою тече не тільки студентська молодь, не тільки робітники, але й люди похилого віку. Адже більш-менш гідну медицину можна знайти тільки в обласному центрі. Однією з таких є й Любов Василівна Есаулова.

Коли їду у цих недолугих маршрутках і бачу, як некомфортно моїм сусідам, особливо якщо це людина високого росту, стає дуже жаль пасажирів, - ділиться 68-річна жінка. – Отож, ще з 2012 року я виношую одну, на перший погляд, нереальну, але я вірю, що все ж таки здійсненну мрію – пустити між Нікополем та Дніпром тролейбус!

А що, у Криму курсує між Ялтою та Симфірополем тролейбус, то чому у нас у таке не можливе? – підтримує маму донька Наталя.

Ви подумайте, це ж буде екологічно, економно та й більш комфортно. Хоч ноги люди зможуть розправити, - загинає пальці Любов Василівна. – Тим паче, що у нас атомка під боком, хай ділиться енергією, а не тільки викидами.

- Нещодавно почула, що у Львові пустили перший електроавтобус місцевого виробництва. Це теж варіант. Може, ще й кращий, аніж тролейбус, - додає Наталя. – Мета одна, аби транспорт був не на бензині, а на електриці.

Якщо ви думаєте, що це тільки наші пусті балачки – помиляєтесь. Я вже написала відповідні звернення на всі рівні влади – місцевий, обласний та всеукраїнський, - доповідає Любов Василівна. – Щоправда, мені прийшли дуже цікаві і навіть трохи смішні відповіді. На місцевому та обласному рівні мені відписали, що це не їхньої компетенції справа. А Міністерство інфраструктури і раде би допомогти, та це ж компетенція області та міста. І шукай тепер крайніх, що називається. Та я думаю, якщо народ підтримає нашу ідею та підніметься галас, то відразу знайдуться компетентні органи. Може не сьогодні, так завтра. Отож, прошу у нікопольців всебічної підтримки цього проекту!

На додачу скажу, що у Любові Есаулової за плечима – багаторічний позитивний досвід вирішених справ. Вона – мешканка Новопавлівки, і всією душею боліє за свій район. Тільки за 2017 рік жінка написала 10 листів до місцевої та обласної влади з приводу ремонту Новопавлівської дороги. І наразі роблять її капітальний ремонт. У 90-х, коли на Новопавлівці не було майже ніякої інфраструктури - навіть автобуси нормально не ходили, сильно бракувало освітлення і магазинів, саме ця активна жінка штурмувала всі інстанції, аби зробити свій район більш цивілізованим. Дуже симпатизує тодішньому меру Старуну, бо він активно допомагав у вирішенні новопавлівських питань.

Я навіть у депутати тоді балатувалася. Та що, у мене нема вищої освіти, і моїм конкурентом був директор школи. А людям же подавай освічених.

Та на бойовий настрій Любові Есаулової цей прикрий факт із біографії вплинув мало. Вона добивалася і буде добиватися більш комфортнних умов життя для себе та всіх, хто поруч. Її ідея з електротранспортом між Нікополем та Дніпром – дуже сучасна. Це дійсно екологічно, економічно та більш комфортно. Отож підтримаймо свою землячку!

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Нікополь підвищить свій рейтинг у сфері використання публічних коштів

Читать наступну

Задержаны бандиты, пытавшие депутата на Никопольщине

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство