Нікополь підвищить свій рейтинг у сфері використання публічних коштів

Нікополь підвищить свій рейтинг у сфері використання публічних ...

Керівників нікопольських ОСББ та громадських організацій, які мають відношення до сфери використання бюджетних коштів, попросили зареєструватися на порталі e-data.gov.ua.

Поки що цей ресурс працює у тестовому режимі. І тому суб’єкти – одержувачі бюджетних коштів не несуть адміністративної відповідальності за відсутність такої реєстрації, - повідомила заступник мера з фінансових питань Олена Давидко.

– Але вже зараз на рівні країни Міністерство фінансів проводить національний конкурс міст «e-Data Рейтинг». Головним його завданням є сприяння відкритості та прозорості використання бюджетних коштів на місцевому рівні. Отож, чим більша кількість їх одержувачів і розпорядників буде зареєстрована на порталі, тим вище місце у конкурсі займе місто.
Нещодавно пройшла інформація, що Нікополь опинився на 393 місці серед 470 міст України. Олена Давидко пояснює це тим, що у нас зареєстровано дуже багато організацій, причому деякі з них знаходяться у стані ліквідації чи й зовсім вже закриті.

Якщо порівнювати з тим же Покровом, то там зареєстровано у декілька разів менше організацій. Тому їм, звичайно, швидше зареєструватися і на порталі, - пояснила Олена Давидко. – У Нікополі основні розпорядники бюджетних коштів вже давно на порталі. Залишилися лише ті організації, які співпрацюють з бюджетом, образно кажучи, раз на рік. Це ті ж ОСББ та деякі ГО. Але, якщо треба підвищити наші бали серед інших міст, ми, звичайно, попрацюємо, аби кожне нікопольське ОСББ з’явилося на e-data.gov.ua.

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Никополь отпраздновал День Вооружённых сил Украины

Читать наступну

Даєш тролейбус із Нікополя до Дніпра

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство