Де в Нікополі можна пройти флюорографічне обстеження?

Де в Нікополі можна пройти флюорографічне обстеження?
Картинка к: Де в Нікополі можна пройти флюорографічне обстеження?

За інформацією начальника відділу охорони здоров’я Нікопольської міської ради Анатолія Сукача, флюорографічне обстеження в місті можна пройти на базі трьох медичних закладів: в діагностичних кабінетах КЗ «Нікопольська міська лікарня № 1» (вул. Херсонська, 56 та вул. І. Богуна, 3), а також на базі поліклінічного відділення КЗ «Нікопольська міська лікарня № 4». Цих флюорографів вистачає для проведення всіх необхідних професійних та діагностичних оглядів. Два із трьох зазначених апаратів практично одночасно вийшли з ладу. Але одразу було вжито всіх необхідних заходів задля найшвидшого вирішення цієї проблеми.

У зв’язку з такою ситуацією, за рішенням відділу охорони здоров’я, в комунальних медичних закладах були тимчасово призупинені флюорографічні профілактичні огляди. Діагностичні обстеження, за направленнями сімейних лікарів, проводились у поліклінічному відділенні 4-ї міської лікарні та протитуберкульозному диспансері.

Наразі стало відомо, що флюорограф діагностичного відділення, розташованого по вул. Херсонській, 56, відремонтовано та запущено в роботу. Завдяки цьому, буде відновлено можливість проведення профілактичних оглядів, але поки що у дещо обмеженій кількості.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Нікопольський територіальний центр поновлює свою роботу. ФОТО

Читать наступну

Спортсмени із Нікополя взяли участь у Всеукраїнському турнірі з дзюдо

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство