Нікопольський територіальний центр поновлює свою роботу. ФОТО

Нікопольський територіальний центр поновлює свою роботу. ФОТО...
Картинка к: Нікопольський територіальний центр поновлює свою роботу. ФОТО

З 1-го квітня Нікопольський територіальний центр соціального обслуговування відновлює свою повноцінну роботу. Відкривається відділення соціальної реабілітації тимчасового цілодобового перебування, розраховане на 20 осіб.

Нагадаємо, що у квітні минулого року сталося підтоплення будівлі Нікопольського територіального центру соціального обслуговування, що призвело до її часткового руйнування. Аби вирішити цю проблему, спеціальною комісією було виготовлено проект та проведено необхідний ремонт. В його результаті, будівля терцентру укріплюється, в ній встановлено двері та облаштовується пандус для маломобільних груп населення.

Діяльність територіального центру направлена на соціальне обслуговування пенсіонерів, самотніх непрацездатних людей, які потрапили у складні життєві обставини і потребують сторонньої допомоги. Піклується заклад і про людей із обмеженими можливостями. Для цієї категорії осіб створено спеціальні умови для тимчасового перебування.

Щодня з 8:00 до 18:00 у відділенні працюють 2 медичні сестри, а в нічну зміну заступають санітари. Підопічні терцентру отримують 3-разове збалансоване харчування.

Самотні люди перший місяць перебувають у центрі безкоштовно. За другий місяць мають внести оплату у розмірі 25% від нарахованої пенсії, за третій – 50%. Підопічні, чиї діти проживають не у Нікополі, сплачують 50% від пенсії і теж мають право на три місяці перебування у закладі. Ті люди, чиї діти проживають у нашому місті, перебувають у центрі на платній основі, згідно затвердженого тарифу. Нині він складає 74 гривні на день, але зараз ця цифра переглядається.

Наразі створено комісію з питань поселення бажаючих до Нікопольського територіального центру. Кожен запит розглядається індивідуально. І з 1-го квітня 2018 року почнеться процедура заселення сюди підопічних.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

 

 

Читати попередню

У Нікополі пройшла відкрита першість з художньої гімнастики. ФОТО

Читать наступну

Де в Нікополі можна пройти флюорографічне обстеження?

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство