День Соборності України у Нікополі. ФОТО

День Соборності України у Нікополі. ФОТО
Картинка к: День Соборності України у Нікополі. ФОТО

Історія будь-якого народу містить періоди та події, які є вирішальними і доленосними. 22 січня 1919 року стало знаковою датою для України, в цей день було ухвалено Акт Злуки Української та Західноукраїнської народних республік. Підписання цього документу колишніми керівниками двох могутніх держав стало результатом прагнення українського народу жити на цілісній території, без кордонів та умовностей. Про це розповів в історичній довідці Мирослав Жуковський – заступник директора Нікопольського краєзнавчого музею з наукової роботи, під час церемонії покладання квітів до підніжжя пам’ятника Богдана Хмельницького.

У заході взяли участь представники влади, політичних сил, громадських організацій, промислових підприємств, депутати, духовенство та мешканці міста. Священнослужителі запросили усіх присутніх до спільної молитви за мир в Україні та об’єднали символічним ланцюгом єдності.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

 

Читати попередню

Нікопольські представники малого та середнього бізнесу підтримують Програму інтенсифікації підприємництва в Дніпропетровській області

Читать наступну

В Никополе торжественно открыли памятник Героям Украины. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство