Нікопольські представники малого та середнього бізнесу підтримують Програму інтенсифікації підприємництва в Дніпропетровській області

Нікопольські представники малого та середнього бізнесу підтримують ...
Картинка к: Нікопольські представники малого та середнього бізнесу підтримують Програму інтенсифікації підприємництва в Дніпропетровській області

18 січня відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у місті Нікополь під головуванням Олени Давидко - заступника міського голови Андрія Фісака, начальника фінансового управління Нікопольської міської ради.

Вперше захід пройшов у форматі онлайн-конференції з представниками комунального підприємства «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради. Заступник директора цього підприємства Микола Шевченко презентував Програму інтенсифікації підприємництва в Дніпропетровській області на 2018-2020 роки.

Заслухали інформацію про підсумки виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва за 2017 рік і підсумки роботи Координаційної ради в минулому році та розглянули затверджену Програму розвитку малого та середнього підприємництва на 2018-2020 роки.

Спеціалісти відділу архітектури та містобудівного кадастру розповіли про виконання Комплексної схеми та про стан розробки Порядку розміщення тимчасових споруд.

Також обговорювали пропозицій до Положення про проведення щорічного конкурсу «Кращий підприємець міста Нікополя», план роботи Координаційної ради в 2018 році та план місцевого економічного розвитку.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

 
Читати попередню

«Про затвердження Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом у м.Нікополі» та оплати проїзду у міському транспорті

Читать наступну

День Соборності України у Нікополі. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство