«Про затвердження Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом у м.Нікополі» та оплати проїзду у міському транспорті

«Про затвердження Правил користування міським пасажирським ...
Картинка к: «Про затвердження Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом у м.Нікополі» та оплати проїзду у міському транспорті

У понеділок, 22 січня 2018 року відбулося громадське обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом у м.Нікополі» та оплати проїзду у міському транспорті.

На обговорення прийшли 62 мешканця міста, перевізники, представники засобів масової інформації, громадських організацій, політичних партій та посадові особи виконавчих органів

Заступник міського голови - начальник фінансового управління Олена Давидко ознайомила присутніх з регламентом та порядком денним проведення громадського обговорення.

Начальник управління економічної політики Світлана Сідько проінформувала присутніх, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті» від 17 січня 2017 року №1812 органам місцевого самоврядування надані повноваження із впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті незалежно від форм власності та визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

Ознайомила з етапами впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті (далі АСООП).

Інформувала, що запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду дозволить забезпечити належний контроль за обсягами пасажирських перевезень (пасажиропотоком), у тому числі пільгових категорій населення, оцінити реальний обіг коштів у громадському транспорті, а отже і обгрунтованість тарифу на перевезення, забезпечить прозорість механізму відшкодування з міського бюджету витрат перевізникам на перевезення пільгових категорій населення.

Перевізники міста у своїх виступах зазначили, що діючий тариф 4,50 грн. є нерентабельним, не дозволяє перевізникам належно виконувати умови договору з перевезення пасажирів в частині забезпечення технічного стану автобусів та відсутня можливість розвиватись та оновлювати транспортні засоби. Перегляд тарифу пов’язаний перш за все із стрімким зростанням вартості пального та мастильних матеріалів та запропонували встановити тариф в розмірі 5 грн.

Заслухали виступи та отримали пропозиції учасників обговорення. 

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

У Нікополі чоловік через образу «замінував» супермаркет

Читать наступну

Нікопольські представники малого та середнього бізнесу підтримують Програму інтенсифікації підприємництва в Дніпропетровській області

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство